• Свеж
Женски Гаќи За Обликување На Тело Со Висок Струк Цврста Контрола Стомак Танга Гаќи Појас Долна Облека

Женски Гаќи За Обликување На Тело Со Висок Струк Цврста Контрола Стомак Танга Гаќи Појас Долна Облека

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Боја : Црна/Кајсија/Бело : (Црна/Кајсија) S/L/2 XL/3 XL/4 XL,Бела S/L/2xl/3xlfeture : Подигач На Задник,Половината Cincher Occasion : Секојдневно Ново Во Модата,Женска мода Shapewearmateral : 90% Poliamida, 10% Elastanofeureations : Thong обликувачот на телото потенок е дизајн за специјално обликување средниот Дел Со Насочена Цврста Контрола На Стомакот. Само миење раце, Без Пегла / Без Машинско Перење. Секси дизајн на танга за обликување на телото ја подобрува областа на бутокс. Подигнете го задникот на нови височини со оваа секси каросерија! Кревачи на задник и контрола на стомакот жените танга ќе ви помогнат на телото на песочен часовник. ПОДДРШКА ЗА ГРБ И ЛАБАВА ТЕЖИНА : нема линија за гаќи. Беспрекорно под облеката. Облека за жени танга обликуваат кратко торзо или долго торзо. Гаќичките со висок струк се затегнати преку ултра-високото еластично материјално тело, за да се постигне ефект на вајање на телото. Дизајнот со висок струк со насочена цврста контрола го намалува линијата на половината создавајќи потенка женска силуета. Маснотиите ќе изгорат под оковите со висока еластичност и ќе го преобликуваат вашето тело. врвната танга за контрола на обликот на танга помага да се ублажат болките во грбот. ОБЛЕКА ЗА ТАНГА : Совршена За слабеење на стомакот под секаков вид облека од секојдневна облека до забавни/матурски/венчаници или наметки.Обликувачот на телото на стомакот за женски гаќи ви дава поголема самодоверба. Обликувачот на долна облека за половината ве прави поубави.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Премиум Колумбиска Облека За Обликување Фаја Долна Облека За Подигнување Краток Задник Корсет Молдеадор Боди За Обликување На

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте н�

DEN 1359.84

Свеж и Лесен Со Средно-Висок Појас На Телото За Компресија За Жени Кои Обликуваат Гаќи Краток Задник Природно подобрување Обликувана

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте н�

DEN 1.67

Гаќички За Обликување На Телото Од Графен Саќе, Жени Долна Облека Со Висок Струк Гаќи За Контрола На Стомакот Графен Саќе Вагинално

Функција : Висококвалитетен материјал и фина изработка, висока еластичност, мек и удобен за носење.Диза

DEN 159.04

Вашиот Контурен Голи Болеро Резервоар За Обликување На Рацете Со Кратки Ракави, Врв За Обликување На Раката За Слабеење, Обликувач

Обликувачот На Раката Со Кратки Ракави Болеро го олеснува Добивањето на таа тенка фигура што ја баравте

DEN 239.04

Премиум Колумбиска Облека За Обликување На Телото за жени танга Боди Скулптура Торзо Без Прерамки Отворање Со Куки Со Силиконска

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте н�

DEN 1.67