• Свеж
ВОИЛ ЗАВРШНА ЛАБАВА ПРАВ-ПРОЅИРЕН

ВОИЛ ЗАВРШНА ЛАБАВА ПРАВ-ПРОЅИРЕН

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Нанесете по нанесување шминка или во текот на денот за да обезбедите антиоксидантна заштита, апсорпција на масло избалансирана со хидратација и моќните придобивки Од Азијатика. Понудена во 3 нијанси за да се приспособат на повеќе тонови на кожа, вашата кожа ќе изгледа прозрачна и беспрекорна без разлика дали се нанесува по пудра или течна подлога, Воила! ОСМОЗА ВОИЛА ЗАВРШУВАЊЕТО ЛАБАВА ПРАВ-ПРОЅИРЕН.

Детални спецификации

Додатоци на производи