• Свеж
Отстранлива Позадина 3ft 2ft-Златни Бели Бохо Триаголници Геометриски Американски Килим Југозападен Прилагодена Претходно залепена Позадина со Лажица

Отстранлива Позадина 3ft 2ft-Златни Бели Бохо Триаголници Геометриски Американски Килим Југозападен Прилагодена Претходно залепена

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Златни Бели Бохо Триаголници Геометриски Американци Отстранливата Претходно Залепена позадина Е долготрајна и целосно отстранлива, што ја прави идеална за детски соби, расадници и места за изнајмување. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Кимса. ОТСТРАНЛИВ : Издржлив И долготраен, совршен за изнајмување, детски соби, ѕидови со акцент, облоги за фиоки и полици и проекти ЗА декор. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Едноставно натопете во вода и измазнете ја на површината, не е потребна паста или лепак. Дизајнот е отпечатен со директен пад, што значи дека нема да треба да ги надоместувате ролните кога висите - само закачете ги директно еден до друг. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Печатени на пвц-слободен хартија со користење на еко-пријателски вода-базирани мастила. Формалдехид-, фталат-и пвц-бесплатно, и обичај печатени во САД само за вас. ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ : 24 во x 1ft, 3ft, 6ft, 9ft, или 12ft.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Отстранлива Позадина 3ft 2ft - Сив Круг Бел Среден Век Модерни Геометриски Деца Бебе Марокански Обичај Претходно залепена Позадина

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Графичка Бела Модерна Мароканска Лажица Отстранлива Претходн�

DEN 464.00

Отстранлива Позадина 3ft 2ft-Акварел Китови Јаглен Морски Живот Наутички Океан Детска Илустрација Прилагодена Претходно залепена

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Акварел Китови Јаглен Морски Живот Наутички Лажица Отстранлив

DEN 127.84

Отстранлива Позадина 9ft 2ft-Парада На Леопард Сина Магента Леопарди Животински Принт Џунгла Сафари Деца Егзотични Розови Сопствени

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Егзотична Животинска Џунгла Леопард Сафари Розова Лажица Отст

DEN 3.33

Отстранлив Примерок За Позадина-Романтична Цветна Хларге Скала Небесно Сина Бела Заостанува Меки Ливчиња Божур Цвет Куќа Прилагодено

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Романтична Цветна Хларге Скала Небесно Сина Бела Лажица Отстр�

DEN 3.33

Излупете & Стап Позадина Своч-Избледени Индиго Шибори Сина Геометриска Вратоврска Боја Јапонски Карирани Морнарица Бела Апстракт

Отстранлива Позадина За Лупење И Стапчиња Шибори Јапонска Азиска Боја За Вратоврска Сино Бело откријте

DEN 1.00

Отстранлив Примерок За Тапети-Модерен Розов Мартини Мартини Атомски Дланка Мо Мажи Прилагодено Претходно залепена Позадина со

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Палм Спрингс Мартини Модерен Мод Мажи Атомска Лажица Отстранл�

DEN 159.84

Отстранлива Позадина 6ft 2ft-Линија За Сушење Градина Природен Зеленчук Зелен Бел Земјоделски Обичај Претходно залепена Позадина

Отстранлива Линија За Сушење Позадина Активирана Со Вода Градина Природен Зеленчук Зелена Лажица Отст�

DEN 127.84

Комерцијални Одделение Позадина 27ft 2ft-Изгрејсонце Геометриски Дијамант Пастел Средниот Век Пустината Традиционалните Позадина

Традиционална Позадина Изгрејсонце Геометриски Дијамантски Пастелни Пустини Од Средниот Век нелеплив

DEN 399.84