• Свеж
- Скајланчери Ескадрила Лепенка-Шие

- Скајланчери Ескадрила Лепенка-Шие

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Ва-26 Скајланчери Ескадрила Лепенка Уживајте во Оваа Ескадрила Лепенка ВА - 26 Скајланчери која е прекрасно извезена. Ќе бидете во можност да се прикаже или носат со гордост.4 Инчемброидедус Поморски Авијатичар Во Сопственост На Бизнис Основана Како Ескадрила За Напад 26 (ВА-26) на 30 јуни 1956 ГОДИНА-26 редизајнирана Ескадрила За Напад 125 (ВА-125) НА 11 април 1958 ГОДИНА АВИОНИ : Груман Ф9Ф-8 ПУМА (1956-58)РАСПОРЕДУВАЊА : август 1957 – април 1958 година СО АТГ-3 на бродот усс кирсарж (Цва 33)11 Април 1958 година : мисијата НА ескадрилата беше променета од воздушен во копнен/површински напад во индоктринација И Обука На Пилоти И АНГАЖИРАН персонал во нападни авиони За доделување БОРБЕНИ ЕСКАДРИЛИ НА НОСАЧИ.11 декември 1958 година : командантот На ескадрилата, Командантот Ј. Е. Томас, загина во авионска несреќа. Ва-26 Скајланчери Ескадрила Лепенка-Шие На.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00