• Свеж
Дадарија Градници За Нега на жени колекција на странични гради, предно отворање И удобен градник Виолетова 46, Жени

Дадарија Градници За Нега на жени колекција на странични гради, предно отворање И удобен градник Виолетова 46, Жени

DEN 271.04

Од стока
Во магацинот

☛Женска странична колекција на гради, предно отворање и удобни градници. ━━━━━━━━━━ Добредојдовте Во Дадарија ━━━━━━━━━━. Е-маил : . КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Нашиот кабриолет градник е изработен од висококвалитетен 80% најлон/20% спандекс со 58% најлон/27% вискоза/15% спандекс тантела. ПРАКТИЧНО НЕВИДЛИВО-длабоко деколте нема да се покаже под вашите врвови и фустани со низок крој. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН-Предна цветна тантела и метален украс додаваат малку нешто посебно. БОИТЕ ја обезбедуваат најблиската и најбрзата локација на складиштето за вашиот пакет за враќање. Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, блузи, палта, јакни, кошули, костими за капење, бикини, долна облека, бебешки кукли, пижами, долна облека, комплети за пижами и друга облека. ●Топли Совети € Поради преклопување И транспорт, домашно носење костум можеби се очигледни брчки. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Дадарија во Рамките На Жената ние сме експерти за удобност со плус големина и тоа го правиме повеќе од 10 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Градници За Жени Преден Патент Отпорен На Удари Со Висока Јачина Трчање Тенок Појас Убава Облека За Грб Фитнес Јога Елек Девојки

Големина : С Под Биста : 6673см / 25,9828,74" чаша : 36 / 80БЦД Големина : М Под Биста : 7076см / 27,5629,92" Чаша : 38 / 85БЦД Голем

DEN 415.84