• Свеж
Scyoekwg Трендовски Ракави Туника Кошули За Жени Паѓаат Облека Лабава Цветни Пердув Печатење Графички Мета Секојдневен Лесен V-Вратот Три Четвртини Ракав Маица Блузи ?

Scyoekwg Трендовски Ракави Туника Кошули За Жени Паѓаат Облека Лабава Цветни Пердув Печатење Графички Мета Секојдневен Лесен

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Мода Жена V Вратот Три Четвртини 3/4 Ракав Маица Есенска Блуза Блузи Дуксери Женски дуксерисовршен за фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка.Женски врвови добро е да се носат секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека, шопинг, коктел, клуб. Одговараат за сите сезони. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Aut/Пролет / лето/Зима Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далистил : Секојдневен,Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женски Врвови Табела Со Големина : Големина= Големина.= Мали САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Биста= 94см/37.01 "Ракав= 44.5 см/17.52 "Должина= 74см/29.13". Големина= М Големина.= Средни САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Биста= 100см/39.37 "Ракав= 45см/17.72 " Должина= 75см/29.53". Големина= Л Големина.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 106см/41.73 "Ракав= 45.5 см/17.91 "Должина= 76см/29.92". Големина= XL Големина.= X-Големи САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 112cm/44.09 "Ракав= 46cm/18.11 " Должина= 77cm/30.31". Големина= XXL Големина.= XX-Големи САД= 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 16 ЕУ= 42 Биста= 118cm/46.46" Ракав= 46.5 cm/18.31 "Должина= 78cm/30.71" Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Сите Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно!!!. Обичните Кошули се комбинираат со хеланки, слаби фармерки, шорцеви и чанти и вашиот омилен ѓердан за модниот изглед!!!. Женски секојдневни блуи кошули совршени за Секојдневно, Патување, Дома, Роденден, Шопинг, Коктел, Забава, На Отворено, Одмор Итн. женска црвена блуза сина јеапан кошула со долги ракави 3/4 бејзбол кошули виолетови женски блузи долга црна кошула со долги ракави плус дуксер лабав фит топ женски врвови летни слатки кошули за дванаесет долги ракави женски кошули за фустани зелена розова вратоврска врвна маица тенк темносина блуза за жени плус големина бејзбол кошула со долги ракави. кафеав патент црни проегирни блузи за жени ххл жени ацтечки блузи бели кошули со среден лебдат за жени трендовски женски врвови женски есенски блузи црвена женска кошула есенски врвови во боја за жени кошули со копчиња надолу за жени деловни блузи за жени женски блузи за безбол женски бели врвови со долги ракави црвена кошула долга плус големина зелен врв. женски фустан блузи и блузи женски кристал кошули облечени блузи бул топ тренингот кошула симпатична екипажот розова v вратот туника врвот жени бели блузи вештачка кожа блузи жени лето секојдневен маичка бела клучалка блуза долг ракав црн долг ракав v вратот небо сина блуза убави кошули за жени блузи розова бизнис.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пајл Дами Со Долги Ракави Чипка Ноќна Облека Костум Секојдневна Пижама Домашна Облека Спиење Пјс Пижами Комплет Леопард Печатење

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Спиење Во Собата,Жени Пижами Во Собата,Жени Спиење Обл

DEN 399.84

Оверез Автоматски Пилешки Водовод без Систем За Истурање, Надворешен И Внатрешен Пијалок За Живина, Диспензер За Шишиња За Пиење

Пилешкиот Водовод Оверез содржи 12 литри вода и го елиминира секојдневното одржување со обезбедување чи

DEN 1.00