• Свеж
Каролини Богатства СП1036-Мфц Писмо Почетна Тигар Лента Сина И Портокалова Пена Подлога Во собата на 4, 1 2

Каролини Богатства СП1036-Мфц Писмо Почетна Тигар Лента Сина И Портокалова Пена Подлога Во собата на 4, 1 2

DEN 251.84

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства CJ1036-Mfc Писмо М Почетна Тигар Лента Сина И Портокалова Пена Подлога Во собата на 4, 3 1/2 x 3 1/2, Оваа Пена Подлога Во собата на 4 е од каролини богатства колекција Монограм-Тигар Лента Сина и Портокалова. Плоштад Уметнички Дела Пена Подлога во собата на четири подлоги. Секоја со димензии 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен со уметнички дела во целосна боја и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собир. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови, извадете го и легнете рамно за да се исуши. Дизајнот нема да излезе. Направено од истиот материјал што го користиме за нашите влошки за глувци. Материјалот е отпорен на топлина. Совршен за ладни или топли пијалоци. Кафе или чај. Овој подметач е од каролини Богатства иницијали категорија на производи. Уметнички и Практични-Нашиот комплет од 4 Подлоги Од Пена, секој со димензии 3 1/2 инчи квадрат, е украсен со живописни уметнички дела во целосна боја, кои служат и како функционален заштитник на масата и како модерен додаток на вашиот декор. Висок Квалитет И Издржлив-Изработен Од материјал сличен на нашите врвни квалитетни влошки за глувци, овие подлоги се робусни и отпорни на топлина, совршени и за топли и за ладни пијалоци. Лесно Одржување-Дизајнирано За нега без проблеми, едноставно измијте ги овие подлоги во горниот дел од машината за миење садови и легнете рамно да се исуши. Трајно обоениот дизајн обезбедува боите да останат живописни, да се мијат после миење. Совршен Пакет За Подароци-Спарете ги овие подлоги со нашите изолирани ладилници или гушкачи за да создадете кохезивен, внимателен сет за подароци, идеален за секоја пригода или собир.

Детални спецификации

Додатоци на производи