• Свеж
Гвиеопда Жени Со Долги Ракави Врвови На Култури Решетки За Проѕирни Лажни Маици За Вратот Тенки Фит Кошули

Гвиеопда Жени Со Долги Ракави Врвови На Култури Решетки За Проѕирни Лажни Маици За Вратот Тенки Фит Кошули

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Големина(см)tttttt tt. t t Length : t45t Bust : t76 Tsleve Должина : t60tsholder : t35. Мt Length : t46t Bust : t80 Tsleve Должина : t61tsholder : t36. Lt Length : t47t Bust : t84 Tsleve Должина : t62tsholder : t37. Големина (инч)ttttttt t. tt Length : t17, 72 t Bust : t29, 92 Tsleve Должина : t23, 62 t Shoulder : t13, 78 . Mt Length : t18. 11 t Bust : t31. 50 Tsleve Должина : t24. 02 t Shoulder : t14. 17 . Lt Length : t18,50 t Bust : t33, 07 Tsleve Должина : t24, 41 t Shoulder : t14, 57 . Спецификација : . Име : Женски Врвови Со Еднобојни Култури. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Потсмеваат Вратот. Должина на ракавот : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Големина : С/М/Л . Содржина На Пакетот. 1 х Врвови На Култури. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : врвовите за Култури за жени се изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : Основни маици за жени, користете цврста боја, мрежен проѕирен, избрзан, потсмевачки врат, долг ракав, изложен папок, тенок дизајн, удобен за вклопување, секојдневни врвови за жени или тинејџерки. ПОВОД : Женски маици, погодни се за секојдневниот живот, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ПОЈАВУВАЊЕ : можете да ги носите овие врвови под кардиган или палто за слоевит изглед или да ги носите сами со пар долни делови со висок струк. Ова е совршен врв за слоевитост или за носење сам. ДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овие кошули со долги ракави за жени во тренд ќе бидат вашата суштинска колекција. Задолжително во вашата гардероба. Можете да го подарите на вашиот љубовник или девојка како подарок за роденден. Пакетот вклучува : 1* врвови на култури.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски летни врвови трендовски обичен ракав за ракав против маички со вратот, симпатични врвови чипка кратки ракави кошули фрагарн

Копчиња за фрагарни надолу кошули за жени цветни печати туника летни врвови облечени случајни bellвонче 3

DEN 239.84