• Свеж
Жешка Прачка Роудстер Жолта

Жешка Прачка Роудстер Жолта

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

100% Рачно Изработени. Произведено Во Америка.Токму на Време За Денот На Татковците! Подарок тато (сопруг, син, брат) со сопствената перница за дремење. Овој уникатен, рустикален дизајн на автомобили е направен по нарачка за неговата стилска и пријатна човечка пештера и ќе ја надополни секоја софистицирана и нерасположена шема на бои!ДЕТАЛИ : 1 Акцент Перница Покриеност : Приближно 10x10, 12x12,14x14,16x16,18x18, 20x20cover Фронт : Гроздобер Racer Cover Back : Beigecloushure : Скриена Патентна Ткаенина : Памучна / Полиестерска Мешавина - Уредно ткаен, цврст материјалдруги : повторно спроведени краеви за отворање на патент.Рабови прекумерно зашиенквалитет проверен, внатре и надвор.ПРЕДЛОЗИ ЗА НЕГА : - машинско перење со слична боја, не избелувајте. Фен или сушење на воздух-Допрете со железо по потреба материјали : памук, Полиестер. Супер Фино 100% Хипоалергично Микрофибер. Полиестер Пополнете.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Спортски Џемпер Палто Мода Еднобоен Кардиган Со Качулка Со Долги Ракави Со Џеб Секојдневен Палто Со Врвка Со Целосен Патент

Машки Спортски Џемпер Палто Моден Контраст Во Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави Патент Палто Со Врвки

DEN 575.84