• Свеж
Пајл Женски Врвови Ревер Вратот Блуза Копче Надолу Кошули Повик Канцеларија Туника Кошула Каки М

Пајл Женски Врвови Ревер Вратот Блуза Копче Надолу Кошули Повик Канцеларија Туника Кошула Каки М

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици Со Еднобојна Маица Тип На Шема : Еднобојна, Џебови, Копчиња Боја : Бела, Црна, Каки, Розова, Зелена, Светло Сина(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL,3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% спандекснеклин : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, РАБОТА.Карактеристики : 1. Ткаенина : 95% памук, 5% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Кошули Се Направени од Мешани Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Блуза За Гардероба.2. Дизајн : Секојдневна И Елегантна Блуза со Ревер. Основниот Дизајн На Вратот И Копчето V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : женските секојдневни блузи доаѓаат со дизајн на вратот v, кратки ракави и затворање на предните копчиња, носете ги летните кошули и покажете го вашиот шармантен изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн - Женски Еднобојни Блузи Елегантна Лежерна Лабава Туника, Маичка Со Јака Со Ревер, Широки Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави Со Џебови, Трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Со Врвови На Вратот V Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Рејлун Дами Маица Половина Патент Маица Еднобојна Маица Елегантна Туника Блуза Секојдневна Секојдневна Облека Блузи Вино Црвено

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Леопард Печатени Врвови, Жени Обична Маица, Ти

DEN 1.00