• Свеж
Женски Нејасни Руно Шерпа Пуловер Врвови Обични Џемпери Со Екипаж Со Долги Ракави Паѓаат Мода Дуксер Со Цврста Боја Со Џебови

Женски Нејасни Руно Шерпа Пуловер Врвови Обични Џемпери Со Екипаж Со Долги Ракави Паѓаат Мода Дуксер Со Цврста Боја Со Џебови

DEN 558.24

Од стока
Во магацинот

И Зимски Жени Касаул Цврст Долг Ракав Лабав Влакнест Џемпер Пуловер Фустан Опис : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечни многу е погоден За Пролет И Летоудобно, погодно за различни прилик ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Овој сладок фустан ќе ви се допадне во вашите изливи. Овој фустан има долг ракав и стојат вратот со цветни печатење за око-фаќање. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. Сезона : Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака За Ракави : Врат Со Качулка : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски Џемпер Материјал : џемпери за жени, Буци Плетени Џемпери, Висококвалитетна Плетена Ткаенина, обични Удобни Пуловери. Дизајн : Преголемите Џемпери Имаат Врат, Трикотажа Секојдневен Стил, Врвен Џемпер За Да Ги Покажат Вашите Шармантни Облини. Појавување : Џемпер Со Долги Ракави Со Маица, Погоден За Жени Од Сите Форми И Висина,Погоден За Aut Зима И Пролет.Лесно Се Спарува Со Хеланки, Слаби Панталони, Фармерки, Чизми До Глуждот Или Чизми Високи До Бутовите За Шик Изглед!. Упатство За Перење : Ладно Миење Раце Recommended.Do Не Белило. Совети за големина : ве Молиме проверете ја табелата со големина на слика, нашата облека е наменета за Азиска фигура, ако сакате полабав ефект, се препорачува да купите големина нагоре.

Детални спецификации

Додатоци на производи