• Свеж
Жени Плус Големина Неправилна Долна Облека Со Длабок В Врат Бебешка Кукла Хемиска Облека За Спиење

Жени Плус Големина Неправилна Долна Облека Со Длабок В Врат Бебешка Кукла Хемиска Облека За Спиење

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Доаѓа со длабок-v вратот ќе биде убав и убав, ќе биде секси по изглед и лесно се носи или полетува, што има силна еластичност за носење женски од сите видови фигури, ќе биде широко прифатено од повеќето жени. Дизајниран со мека текстура удобно е, оваа долна облека е многу убава, стилска и проѕирна, правејќи да изгледате пошармантно и секси. Дизајнот на чипка ви овозможува да изгледате попримамливо. Со изработка со спандекс материјал, овој производ ќе биде удобен и мек за носење. Овој производ има различни големини за да изберете. Тоа е одличен избор како ноќница, ноќна облека или како подарок за изненадување за некој близок На Божиќ, годишнини, Денот на Вљубените, брачни ноќи, меден месец. Име На Предметот : Еротска Долна Облека. Материјал : Спандекс. Пол : Жени. Тип На Големина : Редовно. Должина На Ракавот : Без Ракави. Должина На Облека За Спиење : Над Должината На Коленото. Карактеристики : Проѕирни, Секси, Свилени Карактеристики : женски комплети за долна облека; појас за подвезици, чокер, прилагодливи ремени, градници со долна жица, туркање нагоре, градници од тантела и гаќи, 3 парчиња прерамки. Секси долна облека за жени ве прави поелегантни, шармантни, модни и уникатни. Материјал : Секси долна облека за женски комплети е изработена од квалитетна мрежа. Мека и растеглива, дише, пријателска за кожата и удобна, одлична за блиско носење. Овој комплет за долна облека за жартиера прави да изгледате понежно. Дизајн : комплет За Долна облека секси. Исечете, апликации. Дното на овој комплет за подвезици има секси гаќички што одговараат со прилагодливи ремени за подвезици, совршено ја покажуваат линијата на вашите издолжени нозе. Затворање на очите со кука и прилагодливи ремени за рамо за подобро вклопување. Подарок : секси комплет за долна облека за жени може да се користи како подароци за меден месец, подарок за годишнината од свадбата, подарок за невести, подарок за свадба, подарок За Денот на Вљубените, подарок За Божиќ, подароци за роденден, ноќна облека за годишнина, Божиќни подароци. Прилика : 3 парчиња комплет за долна облека погоден за секоја пригода. Денот на вљубените, меден месец, свадба годишнина, невестински туш, датира ноќ, Божиќ, будоар пука, моминска вечер и секоја пријатна ноќ.

Детални спецификации

Додатоци на производи