• Свеж
10гр Кобалт Сини Рембрант Матубо Монистра

10гр Кобалт Сини Рембрант Матубо Монистра

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

+ Премиум Чешки Стаклени Монистра Од Семе} Боја : кобалт сина рембрант големина : 2/0 Матубо Монистра-приближно 6х4мм-приближно 2,1 мм дупка+ Количина : 10 грама-приближно 44-45 монистра 10гр Кобалт Сина Рембрант 2/0 Матубо Монистра.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јахмол Шарени Позлатени Акрилни Смокви Лабави Монистра За Пријателство Изработка На Накит За Нараквици За Девојчиња И Возрасни

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

DEN 191.84

Банго Крцкаат Стаклени Монистра За Изработка На Накит, Рачно Изработени Тркалезни Мониста За Светилки За Нараквици Ѓердани Додатоци,

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

DEN 0.33

Кисор Разнобојни Ѕвездени Монистра Акрилни Аголни Монистра ЗА САМ Занает Накит Ѓердан Нараквица Телефон Јаже Интеракции Родител-Дете,

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

DEN 2.33

Феилду Акрилна Боја Капе Обложени Точки Мониста Со Дупка За Пријателство Изработка На Накит За Нараквици За Девојчиња И Возрасни

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

DEN 3.00

Банго Бонбони Боја Акрилни Тркалезни Монистра Акрилни Разделувачи Монистра За Изработка На Накит САМ Нараквица Ѓердани Приврзоци

Описи : Шармантен и разноврсен! Со пристоен изглед и светла боја, овие лесни акрилни монистра се одлични

DEN 1.33