• Свеж
Хунпа Карирани Кошули За Мажи Мода Секојдневен Кариран Принт Копче За Ревер Манжетна Кошула Со Долги Ракави

Хунпа Карирани Кошули За Мажи Мода Секојдневен Кариран Принт Копче За Ревер Манжетна Кошула Со Долги Ракави

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 46см/18,11" Должина : 75см/29,53" Ракав : 67,5 см/26,57" Големина : Л Биста : 120см/47,24" Рамо : 48см/18,90" Должина : 77см/30,31" Ракав : 68,5 см/26,97" Големина : xl Биста : 125cm/49.21" рамо : 50cm/19.69" должина : 79cm/31.10" ракав : 70cm/27.56" големина : xxl Биста : 130cm/51.18" Рамо : 52cm/20.47" должина : 81cm/31.89" ракав : 71.5 cm/28.15" големина : xxxl биста : 135cm/53.15" Рамо : 54cm/21.26" должина : 83cm/32.68" Ракав : 73cm/28.74" Менс Мода Обичен кариран печатење копче за ревер манжетна кошула со долги Ракави : € материјал е изработен од висококвалитетни материјали и е издржлив за да го задоволи Вашето Секојдневно Носење.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневно, и верувам дека ќе ви се допаднат.`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.①Натпревар е Погоден за пролет, лето, Aut и зима. Мораш!●Големина}ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите сезона : Aut Зимски Пол : Менокација : Дневно, Деловно, Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Висат Или Линиски Сув Пакет вклучуваат : 1 Еез Мажи Blouse Size Bust Shoulder Length Sleevem115cm/45.28"46cm/18.11"75cm/29.53"67.5 cm/26.57"L120cm/47.24"48cm/18.90"77cm/30.31"68.5 cm/26.97"XL125cm/49.21"50cm/19.69"79cm/31.10"70cm/27.56"XXL130cm/51.18"52cm/20.47"81cm/31.89"71.5 cm/28.15"XXXL135cm/53.15"54cm/21.26"83cm/32.68"73cm/28.74"Size : MBust : 115cm/45.28"Shoulder : 46cm/18.11"Length : 75cm/29.53"Sleeve : 67.5 cm/26.57"Size : LBust : 120cm/47.24"Shoulder : 48cm/18.90"Length : 77cm/30.31"Sleeve : 68.5 cm/26.97"Size : XLBust : 125cm/49.21"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 79cm/31.10"Sleeve : 70cm/27.56"Size : XXLBust : 130cm/51.18"Shoulder : 52cm/20.47"Length : 81cm/31.89"Sleeve : 71.5 cm/28.15"Size : XXXLBust : 135cm/53.15"Shoulder : 54cm/21.26"Length : 83cm/32.68"Sleeve : 73cm/28.74" нивната долга должина и лабаво вклопување се совршени за секоја пригода. Оваа кошула за машки со блејзер и панталони за модерен изглед, вашите омилени фармерки за секојдневно ноќно излегување. Изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. Супер За Секојдневно Носење/Работа/Дома/Слободно време/Дневна/Датум/Канцеларија/Патување/Училиште/Одмор/Шопинг/Забава. Удобните материјали се многу погодни за спорт, плажа и секојдневен. Модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

адвиикд Црн Ремен Сандали Женски Секојдневен Фустан Симпатична Рамен Сандали Мода Плоштад-Пети Мода Еден Бенд Ремени Чевли Широк

Женски Сандали 9 Сандали Уста Рамна Пета Чевли Сандали Женска Риба Женски Издлабени Апостолки Летен Ѓон

DEN 0.33

Со Градинарски Дисплеј Држач За Решетки За Домаќинство Растенија Растенија Саксии Биро За Кондензиран Вазна Стојат Центар Десктоп

1 Железо вкусен цвет тенџере Садот за цвеќе е направен од каменина Каменината апсорбира вода Секоја сак�

DEN 2.33

Јака За Потпирач За Глава На Автомобил јака За Одмор Сјајни Украсни Универзални Потпирачи За Глава На Автомобил Декор За Прстен

Опис : Одликувајќи се со дизајн на кристал, овој прстен за потпирачи за глава на автомобил е многу сјаен �

DEN 159.84