• Свеж
Памук Сатен Чаршав, 70 Плоштад-Папрат Блок Жолт Лист Тропски Лисја Бел Принт Прилагодено Постелнина со Лажица

Памук Сатен Чаршав, 70 Плоштад-Папрат Блок Жолт Лист Тропски Лисја Бел Принт Прилагодено Постелнина со Лажица

DEN 2419.20

Од стока
Во магацинот

Чаршав Лист Апстрактен Папрат Светла Летна Декорација Тропски Жолт Памук Сатен Луксузни Памучни сатенски чаршафи од Лажица подигнете ја вашата правоаголна (или квадратна!) трпезариска маса со единствена шема и боја. Овој чаршав има двојно преклопен 1/2" полите, митрирани агли и конец за координирање на бојата. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. 100% Памучен Чаршав. Машина за перење. Преклопен раб, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Памук Сатен Чаршав, 70 Круг-1920-Тите Паун Арт Деко Животински Печатење Пердув Ретро Птица Цвет Геометриски Сребрено Сино Печатење

Тркалезна Покривка За Маса Арт Деко Пердув Од Животински Паун Од 1920ТИТЕ Ретро Птичји Памук Сатенсетира�

DEN 191.84

Тркалезна Покривка За Маса 60 Водоотпорна Покривка За Маса За Надворешен Двор Забава Пикник Свадба Внатрешна Кујна Вечера Декорација

Опис На Производот Уникатен Чаршав : Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини : 60 инчи Повеќекратна У

DEN 255.84

Луксузна Модна Трпеза Тркач Клучеви За Пијано Забелешка Чаршав За Јадење Фестивал На Свадбена Забава Ткаенина За Покривање Долга

`+ Повеќе големини : Три големини 13 € 48,13 € 72,13 € 108 IN ① Повеќенаменска€ : Овој чаршав е совршен за секоја �

DEN 1023.84

Седумѕвезди Еукалиптус Остава Чаршав Пролетна Крпа За Маса Зелена Водоотпорна Покривка За Маса Од Правоаголник За Вечера, Летна

Седумѕвезди еукалиптус лисја чаршав е совршена декорација на пролетната маса.Пролетниот чаршав е изра�

DEN 2.67