• Свеж
Декор За бања Налепница За Ѕид Во Форма НА Срце 3д Уметност И Занаети Декор За Соба Налепница За Ѕид Отстранлива Ѕидна Налепница За Декор За Домашна Дневна Соба Огле

Декор За бања Налепница За Ѕид Во Форма НА Срце 3д Уметност И Занаети Декор За Соба Налепница За Ѕид Отстранлива Ѕидна Налепница

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Препорачана површина : прозорец, под, ѕид, врата. Материјал : акрилик. Шема : Срце. Големина : позната од сликата. Боја : сребрена, златна, црна, црвена. Вклучен : 1 комплет налепници (5 налепници со различни големини) Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Акрилик со Двострано Лепило Прикачено, Цврст и Лесен за Употреба, Нема Потреба од Дополнителен Лепак. велигденски налепници налепници за шише со вода. Широка Примена : Комплетот Налепници Е За Украсување Различни Прилики Како Тв Позадина, Ѕид На Софата, Прозорец, Врата, Плакар, Замрзнувач, Шкаф, Плочка, Расадник, Бања, Спална Соба и Канцеларија. налепници за налепници за шишиња со вода за тинејџери налепници за деца. ДОБРА ВРЕДНОСТ : Комплет Од 5 Налепници Во Форма На Срце во Различни Големини Е Доволен за Потребите за Украсување На Вашиот Дом. налепница за ѕидна хартија повлечете и залепете слатки налепници. Забелешка : Откако Ќе Го Излупите Лепилото, Нанесете На Мазна Цврста И Сува Мазна Површина За Да Избегнете Лупење. Ѕидните Налепници Се Направени Од И Рефлексиите Не Се Добри Вистинскиот! автомобил налепници автомобил декор велигденски украси за дома. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Налепницата На Ѕидот Може Лесно Да се Закачи и Отстрани Со Задното Лепило Без Да Го Оштети Вашиот Ѕид. Постои Филм На Површината На Гребнатини, Ве Молиме Откинете Го По Аплицирањето. ѕид декор прозорец се држат велигден декор велигден подароци.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женско Неправилно Здолниште Со Висок Струк Ленено Миди Здолниште Еластичен Дизајн На Половината Вртоглавица Боја Половина Здолниште

Женско Неправилно Здолниште Со Висок Струк Ленено Миди Здолниште Еластичен Дизајн На Половината Вртог�

DEN 1.33