• Свеж
Облека Жена Женска Мода Разноврсна Тркалезна Вратот Долги Ракави Лабави Панталони Поставени За Жени

Облека Жена Женска Мода Разноврсна Тркалезна Вратот Долги Ракави Лабави Панталони Поставени За Жени

DEN 582.24

Од стока
Во магацинот

Женски Модни Разноврсни Лабави Панталони Со Долг Ракав Со Кружен Врат Поставени За Женикарактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : 95%Polyester,5%Spandex Style : Casual,Fashion Length : Должина На Кратки Ракави : половина ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Поставете Ја Големината : Големината На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 125cm/49.21 "Половината : 67cm/26.38" Ракав : 75cm/29.53 "Панталони Должина : 100cm/39.37" Врвот Должина : 60cm/23.62 " 2pc Облека Женска Мода Разноврсна Тркалезна Вратот Долги Ракави Лабави Панталони Поставени За Жени. Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден за сите Сезони. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Комплет За Пижами За Жени Долги Панталони,Женски Џемпер,Домашно Носење Дводелен Костум Панталони Со Долги Ракави Пижама Комплет Пижами, 2 парчиња Облека Жена. Дознајте повеќе За Облеката НА LYXSSBYX со посета на Нашата Страница На Брендот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Симплмасигени Џемпери За Мажи Царинење Врвови Зимски Нов Кашмир Топол Пуловер Трикотажа Со Еднобојна Мода Џемпер Џемпер Со Маица

Зимски Нов Кашмир Топол Пуловер Еднобојна Трикотажа Моден Џемпер Машки Џемпер Со Маица Карактеристики

DEN 0.67