• Свеж
Scyoekwg Жените Паѓаат Врвови Дуксери За Жени Жени Поштенски Палто Панк Гроздобер Улична Облека Дуксер Дуксер Врвка Со Долги Ракави Дуксер Со Долги Ракави Кафе Л

Scyoekwg Жените Паѓаат Врвови Дуксери За Жени Жени Поштенски Палто Панк Гроздобер Улична Облека Дуксер Дуксер Врвка Со Долги

DEN 447.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Женска Јакна Зимска Fall Секојдневни Лабави Удобни Палта со Џебови Разноврсна : Спарете Ја Оваа Женска Јакна Со Кошули, Џемпери, Слаби Панталони, Фармерки, Чизми или Патики За Трендовски Носете Ја Закопчана Или Отворена за Да Одговара на Вашиот Стил. Ќе Биде Совршен За Божиќ, Денот На Благодарноста, Празниците, Забавите И Семејните Собири**ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.** Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата погоре внимателно пред да ја купите оваа ставка .**Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Женски Зимски Палта Исечена Јакна Џебови Со Долги Ракави Топла Надворешна Облека Fall Облека Зимски Модни Палта Јакна Џебови Со Долги Ракави Облечени Есенски Облеки Женски Капут Fall Модни Врвови&&информации За Производот : Сезона : Fall,Зима,Пролет : Жени,Девојки Прилика : Секојдневно, Секојдневно, Забавно : Секојдневно,Модно : Одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Рака Измијте Ладно Или Машинско Перење ,Закачете Или Исушете Ја Линијата Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата Погоре Пред Да Ја Купите Оваа Ставка. Ние Сме азиски големина, Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.). Повод : оваа женска јакна е совршена за секојдневна пригода, како што се викенд излегувања, шопинг или какви било лежерни настани. Исто така е доволно разноврсна за носење во различни поставки, од канцеларија до активности на отворено. Опции За спарување : Женската јакна може да се спари со голем број на дно, од фармерки до здолништа и шорцеви. Тоа е одлично парче за слоеви што може да се носи преку различни тимови, од маици до блузи. Зимски палта за жени/јакни за жени/женски јакни и кардигани/женски јакни трендовски. Женски јакни и палта дозвола.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Дуксер Со Долги Ракави Блок Во Боја Со Средна Должина Слободно Време Есенски Зимски Дуксер СО Чанта За Гласник НА Личноста

ИРОИНИД Женски Дуксер Со Долги Ракави Блок Во Боја Со Средна Должина Слободно Време Есенски Зимски Дукс

DEN 271.84

Облечени Врвови Глуварче Графички Пуловер Преголеми Маици Подароци За Жени Кошули Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка Со Качулка

16 "Рамо : 48см / 18 : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41.46" Рамо : 52см / 20 : Мали САД : 4 ВЕЛИКА Б

DEN 0.33