• Свеж
Женски Печатење V Вратот Ремен Плажа Фустан Мода Секојдневен Трегери Фустан

Женски Печатење V Вратот Ремен Плажа Фустан Мода Секојдневен Трегери Фустан

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Секојдневен Принт V Вратот Ремени Плажа Фустан (Прилагодливи Ремени) опис1.Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, фустан од гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен фустан, можете да носите еден цел ден.2. Повод : овој секојдневен фустан е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнително прикривање! Овој женски секојдневен лабав фустан е достапен во различни цврсти за да одговараат на вашиот личен стил.3. е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен,Сексиматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил на Боја : секојдневен, сексил должина : Долга Облека : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 женски Dress Size Bust Waist Hip Length S88cm/34.65"80cm/31.50"90cm/35.43"75cm/29.53"M93cm/36.61"85cm/33.46"95cm/37.40"76cm/29.92"L100cm/39.37"92cm/36.22"102cm/40.16"77cm/30.31"XL108cm/42.52"100cm/39.37"110cm/43.31"78cm/30.71"XXL113cm/44.49"106cm/41.73"116cm/45.67"79cm/31.10" ♞Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!. ♞Пријатен Материјал Што Дише : Фустанот Е Изработен Од Полиестер И Еластан, Обезбедува Мека И Пријателска За Кожата, Исто Така, Не Гледа. Ткаенината Е Лесна И Удобна, Одговара За Пролет Лето И Fall. Плисираниот Еластичен Појас Има Добро Истегнување за Да Се Приспособат На Различната Големина на Половината и Да Ги Задоволат Барањата на Различни Типови На Тело. ♞Повод : овој едноставен стил сарафан совршен за секојдневно лето, плажа, одмор, туризам, одмор, секојдневен живот, работа, состаноци, вечера, забава. ♞На Сите Им Треба Овој Летен Макси Долг Фустан! Ременот За Шпагети Е Лесен За Прикажување На Вашето Секси Деколте И Клучната Коска, А Прилагодливиот Ремен Може Слободно Да Се Прилагоди Според Вашите Потреби, Правејќи Ве Удобно Во Текот На Целиот Ден. Декоративните Копчиња Додаваат Допир На Симпатичност И Го Прават Поласкав. ♞Стил : плетен клупски фустан за забави, должина на глуждот, долг фустан со шуплив крој, елегантни коктел фустани. Двете халтер вратот, длабоко V вратот, дури и прерамки цевка фустан сите можат да бидат стилизирани. Совршено се совпаѓа со различни чевли, како што се сандали, стилета, пумпи, високи потпетици, чизми, станови, клинови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хеи_к Фенси Фустан Женски Секојдневен Екипаж-Вратот Постепена Промена На Бојата Фустан со Средна должина Фустан Со Долги ракави

Женски Обичен ЕкипажВрат Постепена Промена На Бојата Фустан со Средна должина Фустан Со Долги ракави С�

DEN 2.00

Дијанли Американски Ден На Независноста Фустани За Жени Без Ракави Без Врат Мини Американски Знаме Печатење Летни Фустани Шпагети

Dianli Американски Денот На Независноста Фустани За Жени VВратот Ракави Мини Американско Знаме Печатење Л�

DEN 3.33