• Свеж
Пунтоко Жените Плус Големина Дозвола Жени Плус Големина Кратки Ракави Долга Маица Блуза Сина М

Пунтоко Жените Плус Големина Дозвола Жени Плус Големина Кратки Ракави Долга Маица Блуза Сина М

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Жени Мода Плус Големина Круг Вратот Кратки Ракави Долга Маица Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Прилика : Туризам Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Казусл Тежина : 150~200 (С-5ХЛ) што добивате : 1xwomenени Блуза : С Биста : 98см/38,58 "Ракав : 30см/11,81 " Должина : 82см/32,28". Големина : М Биста : 102см/40.16 "Ракав : 31см/12.20 " Должина : 83см/32.68". Големина : L Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 32cm/12.60 " Должина : 84cm/33.07". Големина : XL Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 33cm/12.99 " Должина : 85cm/33.46". Големина : XXL Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 34cm/13.39 " Должина : 86cm/33.86". Големина : XXXL Биста : 118cm/46.46" Ракав : 35cm/13.78 "Должина : 87cm/34.25". Големина : XXXXL Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 36cm/14.17 " Должина : 88cm/34.65". Големина : XXXXXL Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 37cm/14.57" Должина : 89cm/35.04 " доволно Лабава за да биде многу опуштена.Корисно е да се сокријат одредени недостатоци. Рафиниран квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека. Лесно креирајте убава женска фигура. Мека и лесна.Трендовски дизајн на цветни принтови.Уникатниот дизајн со дизајн на шаблони го покажува вашиот секси и шарм. Одлично за многу прилики.Тоа е одлично како прикривање за плажа или базен.Секојдневна наметка за носење која ќе изгледа ултрамодерно над фармерки, фустани или шорцеви. Женски Плус Големина Летни Кошули Жени Мода Плус Големина Круг Вратот Кратки Ракави Долга Маица Блуза.

Детални спецификации

Додатоци на производи