• Свеж
Дипломирање Фустан Дами V Вратот Пернат Ракав Ноќен Клуб Секвенци Партија Линија Фустани За Жени

Дипломирање Фустан Дами V Вратот Пернат Ракав Ноќен Клуб Секвенци Партија Линија Фустани За Жени

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

В-вратот пердув ракав ноќен клуб секвенци партија а-линија фустан. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Пакетот содржи табела со големина на фустан од 1 парче : . Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 66cm/25.98" : 84cm/33.07" Ракав : 68cm/26.77" Должина : 84cm/33.07"Големина : М Биста : 90cm/35.43" Половината : 70cm/27.56" : 88cm/34.65" Ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 85cm/33.46"големина : l биста : 94cm/37.01" половината : 74cm/29.13" : 92cm/36.22" ракав : 69cm/27.17" должина : 86cm/33.86"големина : xl биста : 98cm/38.58" половината : 78cm/30.71" : 96см/37,80" ракав : 69,5 см/27,36" должина : 87см/34,25"големина : Ххл биста : 102см/40,16" половината : 82см/32,28" : 100см/39,37" Ракав : 70см/27,56" должина : 88см/34,65" нега На Облека - ладно миење раце, не Рамен Сув, Низок. Забелешка : Здолништето Е Малку Транспарентно, Доколку Сакате, Се Препорачува Да Носите Долна Облека. Ако Сакате Полабав Стил, Можете Да Одите Нагоре Во Големина!!. Полите Се Привлечни И Течат Навистина И Лентата Може Да Биде Повисока Или Пониска Во Зависност Од Вашите Потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Бејзбол Лабав Фустан Забавен Графички Принт Вратот На Екипажот Фустан Со Два Џебни Ракави За Жени Елегантен Плус Големина

Женски Бејзбол Лабава Облека Забава Графички Печатење Екипажот Вратот Два Џеб 3 / 4 Ракав Фустан Материј�

DEN 431.84

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Плус Големина Еднобоен Фустан Без Ракави Едното Рамо Надвор Миди Сплит Без Грб И Одблесок

Стоиме покрај тебе Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на на

DEN 1.00