• Свеж
Xentec 6000K КСЕНОН КРИЕШЕ Комплет За Mitsubishi Galant 1990-Високо Светло Светла Супер Тенок Дигитални КРИЕШЕ Конверзија Светла

Xentec 6000K КСЕНОН КРИЕШЕ Комплет За Mitsubishi Galant 1990-Високо Светло Светла Супер Тенок Дигитални КРИЕШЕ Конверзија Светла

DEN 476.64

Од стока
Во магацинот

Надградете го вашето возило со брилијантно скриено осветлување што ги надминува вашите досадни халогени светилки. Очекувајте подобрена видливост со подолг животен век. Нашите скриени комплети се дизајнирани со Plug-n-Play со Quik Connect? приклучоци. Сосема нов автентичен комплет за конверзија на супер тенок дигитален КРИЕШЕ и имаме залиха за непосредна испорака. Нашите ОЕМ-Одделение УВ Намалување Кварц Ксенон Светилки се Лак Кварц? дизајн кој ја зголемува јасноста и ја намалува прекршувањето на светлината. Баласт мери само 2,5 х 2,5 х 0,5 инчи, најмалиот на пазарот денес. ЗОШТО ДИГИТАЛЕН, интелигентен систем за управување со осветлување кој обезбедува зголемување на заштедата на енергија, спречување на неуспешно палење, полесно одржување, продолжување на животот на сијалицата за 30%. Ова е пробивање на технологијата во однос на претходниот аналоген дизајн и овој дизајн драматично се подобри во однос на конвенционалните придушници. ЗОШТО ТЕНОК, Тенок баласт ќе ја претвори кошмарната инсталација во ветре. Ако имате мотоцикл, четворка, па дури и компактен автомобил, ова е задолжително. Тенкиот баласт е произведен ОД СМД И е населен со машини, затоа маргината за грешка е минимизирана што се одразува во стапката на дефекти од 0,03%. Овој баласт е издржлив и отпорен на вода и вибрации. Ги имаме сите големини и бои на сијалицата ве молиме видете ја нашата продавница за други скриени комплет. 100% Приклучок И Игра. Намера само за употреба надвор од патот. 1. Вклучени 2 СКРИЕНИ Светилки, 2 Придушници, Жици, Конектори, Додатоци И Патент Врски. 2. 5Х Посветла од халогенот и подолготрајна. 3. Калибрирана машина обезбедете прецизност на бојата. 4. Е4 И ИСО-9001 : 2000 производство.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Танкини Голем Сет За Бикини Дигитален Принт Суспендер Плажа Сплит Костим За Капење ве Молиме купете една или две големини

Женски Танкини Голем Сет За Бикини Дигитален Принт Суспендер Плажа Сплит Костим За Капење Специфики Ка�

DEN 543.84