• Свеж
Женски Врвови Со Кратки Ракави Обична Блуза Печатени Жени Летни Кошули За Вратот На Екипажот Браун

Женски Врвови Со Кратки Ракави Обична Блуза Печатени Жени Летни Кошули За Вратот На Екипажот Браун

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овој Моден Врат На Екипажот. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Печатена. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 90см/35.43" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 17см/6.69" Должина : 60см/23.62" Големина : М Биста : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 18см/7.09" Должина : 62см/24.41" големина : l биста : 100cm/39.37" рамо : 39cm/15.35" ракав : 18cm/7.09" должина : 64cm/25.20" големина : xl биста : 106cm/41.73" рамо : 40cm/15.75" ракав : 19cm/7.48" должина : 66cm/25.98" големина : xxl биста : 112см/44.09" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 20см/7.87" Должина : 68см/26.77" Големина : хххл биста : 118см/46.46" рамо : 43см/16.93" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56" големина : ххххл биста : 124см/48.82" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" Големина : хххххл биста : 130см/51.18" рамо : 47см/18.50" ракав : 23см/9.06" должина : 74см/29.13" материјал : изработен од полиестер. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Краток Ракав,Блуза, Вратот На Екипажот. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење. КАРАКТЕРИСТИКИ : и Жени; врв за жени; врвови за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски резервоари; женски резервоари; женски резервоари; дами врвови без ракави; женски резервоари; врвови за вежбање; кроу врвови; табк врв; резервоар за жени; тенк врв исечен; женски обични врвови; летен врв; гахару; врвен резервоар за жени; женски врвови лето; тенкови за жени; црн женски врв; резервоарот блузи пакет; женски летни врвови; женски тенкови;.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оалиро Полиестерски Кошули Со Долги Ракави За Жени Цветни Копчиња За Печатење Надолу V Вратот Жени Облечени Блузи Врвови Обични

Барате стилски и удобен врв што ќе ве одржува да изгледате шик и да се чувствувате пријатно цел ден? Не г�

DEN 1.67