• Свеж
Замена На Кабелот За Полнење На Портата Компатибилен За Samsung Galaxy Note

Замена На Кабелот За Полнење На Портата Компатибилен За Samsung Galaxy Note

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Висококвалитетна Замена На Кабелот За Приклучок За Полнење За Samsung Galaxy Note 5 (N920 P) (Спринт). Ова е најдобриот дел за замена за оштетен и неисправен кабел за флексија На Портата За полнење За Samsung Galaxy Note 5 (N920 P) (Спринт). Квалитетен материјал и прецизна обработка. Совршено вклопување само На Samsung Galaxy Note 5 (N920 P) (Спринт). Побарајте Професионална Инсталација. Секоја ставка се тестира пред испорака. Компатибилен СО N920 P Замена За Полнење Порт Флекс Кабел Компатибилен За Samsung Galaxy Note 5 (N920 P) (Спринт).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Електронски Миленичиња со Песни, Деца Кадифен Интерактивно Куче, Пеење, Одење, Лаење, Мавтање Со Опашката, Реално Полнето Кученце

Спецификација : Материјал : фланелен Големина : Хаски 18.51810.5 См, Шиба Ину 1816,510СМ, панда 16,511,59СМ, Зајак 181610С

DEN 639.84