• Свеж
Гимбал Камера Чувар Леќа Капа Капа Заштитен Капак ЗА DJI Мини Про Беспилотни ЛЕТАЛА Z3B2

Гимбал Камера Чувар Леќа Капа Капа Заштитен Капак ЗА DJI Мини Про Беспилотни ЛЕТАЛА Z3B2

DEN 245.60

Од стока
Во магацинот

Функција : 1. Проѕирен дизајн, лесен за набљудување на статусот на заштита на гимбалот,2. Одговара на дизајнот на телото, стабилен,не лабав, 3. Обезбедете повеќенасочна заштита за објективот за да спречите судир и прашина на туѓи предмети, 4. Поправете го гимбалот, заштитете ја леќата од гребење во секое време за време на транспортот и продолжете го работниот век на машината.Совети : ве Молиме отстранете го заштитниот капак пред летање за да избегнете попречување на движењето на ГИМБАЛОТ.Опис : Материјал : pcapplicable модели : За Мини 3 Pro Color : транспарентен blacknet тежина : 10.1 gpackage тежина : 22.1 gproduct големина : 6.7*5*5.3 цм/2.64*1.97*2.09 список за пакување : 1 парчиња ковернота на Објективот : 1.Не го вклучува Дронот, 2.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи, 3.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не пречи пред да нарачате, 4.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме! Одговара на дизајнот на телото, стабилен и не лабав,. Проѕирен дизајн, лесен за набљудување на статусот на гимбалот,. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. објективот и сензорот од судир со туѓи предмети,Поправете го гимбалот на објективот да не се гребе во секое време за време на транспортот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Скролувајте решетка За складирање Калиграфија Скролувајте Решетка За Складирање Решетка За Мечеви Калиграфија Држач За Складирање

Опис Дрвен меч или скролувајте прикажување на штандот, едноставен и корисен дизајн, совршен за складира

DEN 0.67

Пролетни Фустани за Женски Женски Свечени Фустани Жени Фустан Секси Фустан Со Врат Пролетна Пауза Облека Жени Пролетни Венчавки

Жени Обични Лабави Летни Цветни Печатени Резервоари Фустан Шупливи Надвор Плажа Сарафан Без Ракави Dresse

DEN 335.68

Двојно Изолирани Чаши Стакло 12оз Блескави Партиски Чаши За Внатрешна Забава На Отворено Забава Забава Со Флуоресцентна Течност

Лесен за употреба : само притиснете ја средината на дното на чашата и темелно протресете ја долната течн

DEN 239.84

Бермудски Шорцеви За Жени Секојдневен Еластичен Струк Памук Лен Широки Панталони За Нозе Основни Цврсти Удобни Шорцеви За Дишење

ИРОИНИДНИ Бермуди Шорцеви За Жени Секојдневен Еластичен Струк Памук Лен Широки Панталони За Нозе Основ

DEN 1.33

Викерман 12 Антички Злато Сјајна Купола Финалето. Овој долг финален украс додава длабочина и текстура на секој проект за украсување

Викерман 12" Антички Злато Сјајна Купола Финалето Овој долг финален украс додава длабочина и текстура на

DEN 155.04