• Свеж
Женски Сандали Влечки Бисерни Влечки Сите Одговараат На Секојдневни Бисерни Нелизгачки Сандали На Плажа Модни Чевли Запатос

Женски Сандали Влечки Бисерни Влечки Сите Одговараат На Секојдневни Бисерни Нелизгачки Сандали На Плажа Модни Чевли Запатос

DEN 183.84

Од стока
Во магацинот

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25" Нога Широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45" Нога Широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,65" нога широк : 9 См/3,5" големина : 40 сад : 8 велика Британија : 6 Еу : 39 цн : 250 нога должина : 25см/9,84" НОГА ШИРОК : 9,5 см/3,7" големина : 41 сад : 8,5 Велика Британија : 6,5 еу : 40 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10,04" НОГА широк : 9,5 СМ/3,7" ЖЕНСКИ ВЛЕЧКИ Бисерни влечки Мода Сите натпревар обичен бисер нелизгачки плажа сандали карактеристики : специјално дизајнирана сандала со контурно подножје што ОБЕЗБЕДУВА СУПЕРИОРНА УДОБНОСТ, ПОДДРШКА И АПСОРПЦИЈА НА УДАРИ, ја намалува Болката ВО Стапалата И е идеална ЗА плантарна фасциитисовршен ЗА целодневна работа : ова СЕ одлични сандали НА плажа ЗА ПОСЕТИТЕЛИТЕ НА ПЛАЖА. Тие се стилски чевли што можете да ги носите цел ден со сите ваши панталони, фустани, блузи. Удобните сандали за пешачење со удобни влошки кои го масираат секој чекор и обезбедуваат последователен сјај На Бањско патување Стабилните нелизгачки текстурирани стапала обезбедуваат одлична влечна сила, издржуваат повеќе површини за да обезбедат подолга отпорност на абење И лизгање Од фармерки До шорцеви, фустани и здолништа од која било должина, Сандалите се сигурен начин за надополнување на секоја облека И работа беспрекорно Од бранч До прошетки На плажа Горниот Материјал : Материјал Од Вештачка Кожа : стил на гумени прсти : стиснете ја петата на прстите висок стил : метод на рамно затворање : Висока Пета Со лизгање : 2см/0,8"висина на платформата : 1,5 см/0,6" секојдневна, разноврсна сандала дизајнирана за секојдневно носење и супериорно вклопување. Ремените за женски сандали се поддржувачки и флексибилни, можете да ја пронајдете вистинската позиција со прилагодување на бравата, што значи дека треба да бидат прилично лесни за секој да се вклопи, исто така лесни за ставање и полетување. Супер меката влошка ви обезбедува стабилност и поддршка, а ремените се направени од мек материјал за да ги држите стапалата и глуждовите подалеку од триење, ѓонот отпорен на лизгање го штити секој ваш чекор за целодневно носење. Секој дел од женските рамни сандали е удобен и нежен на нозете. Тоа може да бидат вашите летни сандали за жени! Класичниот изглед може да оди добро со многу ваши тимови, одлично е да ја облечете облеката или да носите со нешто секојдневно, дури и вие можете да ја носите во секое време. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Воблинг Детско Креветче Чевли Први Пешаци Рамна Сандала Меки Единствени Сандали Свадба Принцеза Чевли Удобност Лето Секојдневен

Опис : Пол : Бебе Девојки, Новороденче, Новороденче, Мало Дете, Деца, Детски Стил : Сандали За Бебиња, Рамни

DEN 319.84