• Свеж
Dokotoo Женски Карирани Туника Блузи Повик Лабава V Вратот Се Тркалаат Долги Ракави Блузи Мода Високи Ниски Сплит Полите БЛУЗИ S-XXL

Dokotoo Женски Карирани Туника Блузи Повик Лабава V Вратот Се Тркалаат Долги Ракави Блузи Мода Високи Ниски Сплит Полите БЛУЗИ

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Марка : Dokotoo Welcome Во Dokotoo, имаат добар шопинг!Докоту е бренд кој се фокусира на модата за жените.Само "Продадено ОД ДОКОТУ" е вистинскиот продавач на нашиот бренд.КАРАКТЕРИСТИКА1 врвови Со Долги ракави и блузи за жени.2 V вратот туника блузи за жени.3 Дами трендовски карирани есенски врвови.4 жени лабава фит блузи врвови.5 високи ниски сплит полите врвови за жени.6 еднобојна работна блуза за жени.ТОЧКА ИНФО1 Пакет : 1 Х Жените Се Тркалаат Блузи Со Долги Ракави2 Боја : Црна, Сина, Зелена, Лента3 Повод : Секојдневен, Работа, Канцеларија, Бизнис, Шопинг, Датира итн.4 Натпревар : Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Слаби итн.БЕЛЕШКИ1 Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара.2 поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. Дознајте повеќе За Облеката Докоту со посета На Нашата Страница На Брендот . Женските работни кошули се изработени од лесен, мек и удобен материјал, кој е суштински блузи за секоја модна жена или девојка. Сплит v вратот, возбуда висока ниска сплит линија, се тркалаат долг ракав, ленти и карирана шема, опуштено вклопување, обични фустани туника блузи за жени. Овој блузи за канцелариски врат v е погоден за пролет, лето и fall за носење сам. И, исто така, може да биде слоевит врв со палто или џемпер што ќе го носите во студените денови. Совршено одговара на шорцеви, фармерки, хулахопки, високи потпетици или сандали! Модните карирани есенски врвови со засукан долг ракав ќе направат да изгледате поуникатно и шик, ќе донесат одлични визуелни ефекти. Големина Предлог : S(US4-6), M(US8-10), L(US12-14), XL(US16-18), XXL (US18-20).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Да Хич Женски Памук Лен Врвот Кошула Половина Ракав Лабава Одговара Цветни Печати Кошули Блузи Удобни Гроздобер Блузи Мета Блузи

Женски Летен Преголем Обичен Кружен Врат Печатење На Цвеќе Со Кратки Ракави Лабава Кошула Карактеристи

DEN 303.84

Женски Летни Маици Новина Графички Печатени Врвови Мода Ракав Вратоврска Боја Блуза Трендовски Три Четвртина Должина Ракав Екипажот

Прилики : овој женски капут и блуза е совршен за секојдневен, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работ�

DEN 335.68

Нови Женски Врвови Летни Секси Блузи Со Кратки Ракави За Жени Дозвола Плус Големина Кошули Со Копчиња Надолу Цветни Лабави Женски

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 22см / 8.66" Должина : 65см / 25.59"Големина : М

DEN 1.67

Женски Кошули Кошули Со Кратки Ракави За Жени На Царинење Модни Женски Летни Тркалезни Врат Со Кратки Ракави Цврсти Секојдневни

Модни Женски Летни Тркалезни Ракави Со Краток Ракав Цврсти Секојдневни Блузи Со Пулове Врвовикарактер�

DEN 0.67