• Свеж
Тревко Галакси Потрагата-Никогаш Не Се Предаде Краток Ракав Малолетник 18-Маичка-Црна-Мали 4

Тревко Галакси Потрагата-Никогаш Не Се Предаде Краток Ракав Малолетник 18-Маичка-Црна-Мали 4

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики материјал-100% Претходно смалена висококвалитетна памучна двојна игла долниот раб и ракавот рамо до рамо таперегуларен фитгендер - Малолетник 18-1тип - Тип На Тисли - Кратка Колекција На Ракави - Отпечаток Од Галаксија - Потрага По Галаксија-Никогаш Не Се Предавањебојка - Црна Големина - Мала Тежина од 4 ставки - 0,25 фунти.- SKU : TCSW232813 Trevco Galaxy Потрагата-Никогаш Не Се Предаде Краток Ракав Малолетник 18-1 Маичка-Црна-Мали 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи