• Свеж
Ленти За Глава Широки Ленти За Коса Истегнување Турбан Лента За Глава Извртена Обвивка За Глава Цветни Печатени Памучни Ленти За Потење Јазли Модни Ленти

Ленти За Глава Широки Ленти За Коса Истегнување Турбан Лента За Глава Извртена Обвивка За Глава Цветни Печатени Памучни Ленти

DEN 207.20

Од стока
Во магацинот

1.Обвивките за глава за жени се изработени од мека и еластична високотехнолошка спандекс ткаенина со голема дише, нуди пријателска за кожата, апсорбирачка пот и удобна за носење, ве одржува ладни без жлеб.2.Бохо бандо е околу 9,4 инчи / 24см*3,9 инчи/10см, еластични се, добро се протега кога ќе се повлече за да не се чувствува премногу затегнато на главата и да може да остане на вашата коса цел ден.3.Спортските ленти за глава се 3 Парчиња дизајн. тоа мека и удобна, тоа може да се грижи за удирања, дејствува како вежба пот пешкир или како моден додаток за коса. Тој е и стилски и издржлив, е суштински додаток за секоја жена.4.Модните ленти за глава се навистина убави и еластични, убаво усогласени со вашиот секојдневен изглед. Одлично за плажи за одмор,светски патувања, љубовници, семејна забава, слушајте музика, читајте книги и уживајте во слободното време или само користете ги за да го стилизирате вашиот симпатичен изглед. 1.Обвивките за глава за жени се изработени од мека и еластична високотехнолошка спандекс ткаенина со голема дише, нуди пријателска за кожата, апсорбирачка пот и удобна за носење, ве одржува ладни без жлеб. 2.Бохо бандо е околу 9,4 инчи / 24см*3,9 инчи/10см, еластични се, добро се протега кога ќе се повлече за да не се чувствува премногу затегнато на главата и да може да остане на вашата коса цел ден. 3.Спортските ленти за глава се 3 Парчиња дизајн. тоа мека и удобна, тоа може да се грижи за удирања, дејствува како вежба пот пешкир или како моден додаток за коса. Тој е и стилски и издржлив, е суштински додаток за секоја жена. 4.Модните ленти за глава се навистина убави и еластични, убаво усогласени со вашиот секојдневен изглед. Одлично за плажи за одмор,светски патувања, љубовници, семејна забава, слушајте музика, читајте книги и уживајте во слободното време или само користете ги за да го стилизирате вашиот симпатичен изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женски Летни Плисирани Тениски Здолништа Атлетски Еластични Кратки Јога Лажни Две Панталони

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

DEN 2.33

Ленти За Глава Лабакиха За Жени Широки Ленти За Глава За Жени Ленти За Глава За Девојки Бохо Лента За Глава Јога Спортска Еластичност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.67

Спортски Ленти За Глава, Рефлектирачки Дизајн Со Висока Еластичност Спортска Лента За Пот Удобна За Активности На Отворено Цијан

Спортски Ленти За Глава, Рефлектирачки Дизајн Со Висока Еластичност Спортска Лента За Потење Удобна За

DEN 1.00

Велосипедисти шорцеви за жени со висока половината во тренингот шорцеви летни тени -тениски здолништа Атлетски шорцеви за јога

***** Добредојдовте во мојата продавница, ви посакувам среќен шопинг ***** Големина : Мал САД : 4 Велика Брита�

DEN 3.33

Мијаилима Женски Ленти За Глава Шарени Спортски Нараквици Памучна Лента За Потење Нараквици Рачни Ленти За Рачни Ленти За Спорт

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 191.84