• Свеж
Kali_store Женски Панталони Жени Секојдневен Висок Струк Одблесокот Фармерки Широк Нога Пресече Глуждот Ѕвонче Дното Тексас Панталони Сина, И

Kali_store Женски Панталони Жени Секојдневен Висок Струк Одблесокот Фармерки Широк Нога Пресече Глуждот Ѕвонче Дното Тексас

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Жените Висок Струк Тенок Одговара Потресени Тексас Искинати Дупки Шорцеви Жан Бел Дното Панталони За Жени Висок Појас подготвен за вашиот летен стил со овие женски високи половини тенок одговара потресени тексас шорцеви. Изработени од висококвалитетна тексас ткаенина, овие шорцеви обезбедуваат удобно и флексибилно носење. Дизајнот со висок струк помага да се намали линијата на половината и да се издолжат нозете, додека искинатите и потресени детали додаваат напнат и стилски атмосфера. Кратката должина создава секси и шик летен стил, совршен за забави, одмори и многу повеќе. Овие шорцеви се доволно разноврсни за да бидат облечени нагоре или надолу за различни прилики и се одличен додаток на секоја летна гардероба. €Тексас Функција€висок пораст жан за жени со функционални џебови, појас јамки и мала конусна нога, каузални лабави тексас панталони, гроздобер лабава модна улична облека, трендовски фармерки. €Натпревар}Фармерките Со Права нога за жени лесно се спаруваат со горниот дел од резервоарот, врвовите на културите, секојдневната Маица, камизолата, блузата, дуксерот. ●Повод€Директно нога фармерки за жени се вклопуваат секој совршено, може да биде и секојдневни фармерки и фустан фармерки.

Детални спецификации

Додатоци на производи