• Свеж
сенка за очи сенка за очи течен сјај бисерни светки со висок сјај ултра сјај еднобојна сенка за очи течност 2мл

сенка за очи сенка за очи течен сјај бисерни светки со висок сјај ултра сјај еднобојна сенка за очи течност 2мл

DEN 156.64

Од стока
Во магацинот

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Течен Сјај За Сенки За очи Бисерни Светки Со Висок Сјај Ултра Сјај Еднобојна Осветлувачка Сенка За Очи Течност 2мл карактеристики : Мека, природна, брзо сушење, отпорна на пот, не е лесна за полетување, ултра долготрајна шминка, запечатен дизајн, подолга life.It потребно е само да го нанесете таму каде што е потребна шминка за да ја креирате потребната шминка. Тоа е многу едноставно и удобно, дури и почетниците можат лесно да управуваат со него. Многу е погоден за забави, шминка, настапи во живо, забави за танцување, забави за танцување и венчаници. Ова е за роднините, пријателите и семејството. Дајте ВИ 3д ефекти на шминка и направете ја вашата шминка за очи да изгледа шармантно. Треперливите сенки, исто така, можат да ги нагласат вашите јаготки, врвовите на усните на носот и свилените буби.Направете изглед на секоја шминка за очи . Дури и ако се потите, можете да станете долготрајни и шармантни. Тоа нема да продолжи, нема грутки, скокови или дамки. Треперлива завршница : Оваа светкава течна сенка за очи има долготрајна завршница и водоотпорна завршница. Користете го овој производ за да ја зголемите шминката за очи и вашите очи ќе изгледаат посветли и поубави. Лесен за употреба : Ова не е само течна сенка за очи, туку може да се користи и како течен ајлајнер, или како свилена боја, на крајот на окото или како хајлајтер и руменило за повеќе зачудувачки ефект. Лесно се лизга на шминка, брзо се суши и лесно се шири. Не само што може лесно да се избрише со четка за сенки или прсти, туку може лесно да се исчисти и со средство за отстранување шминка. СОВРШЕН ПОДАРОК : Оваа светкава сенка за очи може да се користи како подарок за пријателите и семејството. Компактниот пакет може да се вклопи во ранец или џеб за облека за лесна преносливост. Потребно е само да го нанесете таму каде што е потребна шминка за да ја креирате потребната шминка. Тоа е многу едноставно и удобно, дури и почетниците можат лесно да управуваат со него.Дајте ВИ 3д ефекти на шминка и направете ја вашата шминка за очи да изгледа шармантно. Треперливите сенки, исто така, можат да ги нагласат вашите јаготки, врвовите на усните на носот и silkworms.It е многу погоден за забави, шминка, настапи во живо, танцови забави, танцови забави и венчаници. Ова е за роднините, пријателите и семејството.Мека, природна, брзо сушење, отпорна на пот, не е лесна за полетување, ултра долготрајна шминка, запечатен дизајн, подолг век на траење.изложбена боја : лесна за ширење,лесна шминка за држење!Свилена текстура : може да се обои без размачкување!Направете изглед на секоја шминка за очи . Дури и ако се потите, можете да станете долготрајни и шармантни. Тоа нема да продолжи, нема грутки, скокови или дамки.Производот што продава точкапроизводот содржи 1x сенка За очи Достапна Од Акции Брза Испорака. Лесен За Употреба И Лесен За Носење. Ве Молиме Погледнете Ги Деталите За Производот Подолу За Да Дознаете Повеќе. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Ве Молиме Проверете Дали Адресата За Испорака Е Точна Пред Да Нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи