• Свеж
1-Лесен Модерен Геометриски Лустер На Фарма

1-Лесен Модерен Геометриски Лустер На Фарма

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

1-Лесен Модерен Геометриски Лустер На Фарма : Овој Геометриски Лустер Со 1 Светлина Го осветлува вашиот простор во фарма-шик стил! Изработени од метал во хромирана завршница, 60 w блескаво е12 канделабри основните светилки (не се вклучени) ја растураат амбиенталната светлина низ вашиот простор. Прилагодлива должина на ланецот ја суспендира целата единица од наклонета крошна компатибилна со таванот погоре за да го заокружи дизајнот. Овој 1-лесен геометриски приврзок завршен со хром, и дава на секоја просторија шик фокусна точка со својот ажур дизајн. една светлина од канделабри нуди традиционално осветлување за вашето фоаје или трпезарија. Едно ниво од 60w канделабри-базни светилки (не е вклучено) седи изложено внатре за да понуди поттик на осветленост. Сијалицата бара Е12/Канделабри. Хром ја заврши оваа традиционална светлина додадете луксуз за вашиот дом. Прилагодлива висина на синџирот за најдобро одговара на вашата домашна декорација. Квалитетна конструкција : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот на спалната соба, кујната, дневната соба, ходникот, бањата или плакарот. Таванските светла се достапни во неверојатна разновидност, од традиционални фенери до мини-лустери, индустриско осветлување и ултра-современи стилови. Заменете ги застарените кујнски приврзоци со овој класичен фенер за моментално преуредување или закачете два над долгата трпезариска маса.Карактеристики : Димензии На Производот : 7 "L x 7" W x 84.2 " H. Тежина На Производот : 1.05 фунти. Заврши/Боја : Сребрена/Хромемаин Материјал На Производот : Метал. Категорија на производи : лустери прилагодливиот висечки синџир го прави овој приврзок фенер совршен за тавани од осум до дванаесет стапки. УЛ наведени за вашата безбедност : УЛ наведени за суви локации. Обезбедуваме 1 година гаранцијаземја На Потекло : Кина. Тип На Собранието : Да 30 Мин. Гаранција : 1 Година Ограничена Гаранција Станбена Употреба : Да. Комерцијални Одделение : Не. Калифорнија Предлог 65 Предупредување : Име На Нобранд : Lcaoful Model Не : Lf-SL20086 Модел Бр : LF-SL20086. Бренд : Lcaoful. 1-Лесен Модерен Геометриски Лустер На Фарма. Лустери. Материјал На Производот : Метал. УПЦ : 196648009397. Боја : Сребрена/Хром. Овој 1-лесен геометриски приврзок завршен со хром, и дава на секоја просторија шик фокусна точка со својот ажур дизајн. една светлина од канделабри нуди традиционално осветлување за вашето фоаје или трпезарија. Едно ниво од 60w канделабри-базни светилки (не е вклучено) седи изложено внатре за да понуди поттик на осветленост. Сијалицата бара Е12/Канделабри. Хром ја заврши оваа традиционална светлина додадете луксуз за вашиот дом. Прилагодлива висина на синџирот за најдобро одговара на вашата домашна декорација. Квалитетна конструкција : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот на спалната соба, кујната, дневната соба, ходникот, бањата или плакарот. Таванските светла се достапни во неверојатна разновидност, од традиционални фенери до мини-лустери, индустриско осветлување и ултра-современи стилови. Заменете ги застарените кујнски приврзоци со овој класичен фенер за моментално преуредување или закачете два над долгата трпезариска маса. Прилагодлив висечки синџир го прави овој приврзок фенер совршен за тавани од осум до дванаесет стапки. Земја на Потекло Е Кина. Димензии на производот : 7 L 7 W 84.2 Ч . Тежина На Производот : 1.05.

Детални спецификации

Додатоци на производи