• Свеж
Чипре Вонреден од Роха Парфумс 3. Оз Парфем Спреј

Чипре Вонреден од Роха Парфумс 3. Оз Парфем Спреј

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

andlt;pandgt;indlt;strongandgt; Roja Parfumsandlt;/strongandgt; Chypre Извонреден Парфем Е извонреден мирис кој свири на класичната формула chypre и носи повеќе од с endmdash; повеќе свежина, повеќе цветни ноти и повеќе сладост. Името е поздрав за неговата инспирација : кипар, прекрасен остров познат по својата бујна вегетација, со чемпреси високи на тркалачки ридови и долини. И кој подобар начин да го оживеете овој прекрасен пејзаж отколку со свеж излив на бергамот придружен со сладострасната праска.илт;/пандгт;илт;уландгт;илт;лиандгт;илт;п податоци-пм-парче=икот;1 1 []ивот;илт;стронгандгт;Врвни Белешки : илт;/стронгангт; инбсп;Алдехиди, илт;стронгангт;бергамоандлт;/стронгангт; илт;/пандгт; илт;/лиандгт; илт;лиандгт;илт;п податоци-пм-парче=икот;1 1 []ивот;илт;Стронгандгт;срцеви белешки : илт;/стронгангт;Инбсп; здравец, роза де мај, Цвет Од Портокал, јасмин де грас, илт;стронгандгт;туберосеандлт;/стронгандгт;, илт; стронгангт; иланг илангандлт;/стронгангт;, цистус, хелиотроп, Виолетова, пупки од црна рибизла илт; стронгандгт; Праска;/стронгандгт;, плумандлт; Бр /andgt;andlt;strongandgt;andlt;/strongandgt;andlt;/pandgt;andlt;/liandgt;andlt;liandgt;andlt;pandgt;andlt;strongandgt;Основни Белешки : indnbsp;Cloveandlt;/strongandgt;, Ким, Patchouli, indlt;strongandgt;Мос Baseandlt;/strongandgt;, Кедрово Дрво, Сандалово Дрво, Бензоин, Ванила, Тонка Грав, Килибар, Орис, илт;strongandgt;styroxandlt;/strongandgt;, Кожа, Цибет, мускандлт;/пандгт;Илт;п податоци-пм-Парче=Икот;1 1 []ивот;илт;илт;стронгандгт;илт;/Стронгангт;Илт;/Пандгт;Илт;/Лиандгт;илт;/уландгт; чипре вонреден Од роха парфумс 3.4 Оз парфем спреј. Унисекс Возрасни. Чипре Вонреден од Роха Парфумс - 3.4 мл Парфем Спреј.

Детални спецификации

Додатоци на производи