• Свеж
Парк Хил Роден И Израснат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Парк Хил Роден И Израснат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн Парк Хил Родена И Израсната Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Го Роди И Израсна Парк хил отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Детални спецификации

Додатоци на производи