• Свеж
Стерлинг Сребрена Платина Позлатени Цветни Градина Овални Жени Прстен

Стерлинг Сребрена Платина Позлатени Цветни Градина Овални Жени Прстен

DEN 861.44

Од стока
Во магацинот

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони. Фотографијата може да варира малку од вистинскиот скапоцен камен, но може да бидете сигурни за квалитетот.Сите производи се испорачуваат во елегантна кутија за подароци, од кул модерна до класична гроздобер, нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен или Златен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. Точка Бруто Тежина-5,33 Грам. Метален Врвен квалитетен прстен изработен Во Цврсто Сребро 925 Со печат 925. Сосема нов, неискористен и неносен накит. Прстен е достапен Во Сад Големина 5 до 12. Целиот наш накит доаѓа во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од дрво со прекрасна торбичка. СОВРШЕН ПОДАРОК : овој прекрасен накит би бил совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Одлични подароци за ќерки, подароци за жени, подароци за мама, подароци за сопруга, подароци за тетка, подароци за најдобар пријател, подароци за Љубов итн. Идеални Подароци За Роденден, Подароци За Годишнина, Божиќни Подароци, Подароци За Дипломирање, Подароци За Денот На Мајката, Подароци За Денот на Вљубените итн, или исто како изненадување да го потсетите тој посебен колку се грижите!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Утази Денот На Независноста царинење јули Четврти Женски Патриотски В-Вратот Копче Надолу Месо Покриени Со Кратки Ракави Врвови

Добредојдовте во нашата Продавница Ersази!!! ♥ Човечките суштества се создадени еднакви и обдарени од ни�

DEN 367.84