• Свеж
Мунлар Женски Кардиган Џемпери, Есенски Кардиган Еднобојна Личност Тенок Копче Секојдневен Обичен Машки Џемпер

Мунлар Женски Кардиган Џемпери, Есенски Кардиган Еднобојна Личност Тенок Копче Секојдневен Обичен Машки Џемпер

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Добро направен џемпер!Избркајте го досадното во нашиот мунларен џемпер кардиган!Проучете ги класиците со Џемпер Од Мунлар, суштински без кој никогаш не треба да бидете. Спарете го со фармерки и чизми за елегантно безвременски изглед или обложете го преку лелеаво макси здолниште за неверојатно романтична облека. Мунлар Женски Кардиган Џемпери, Есенски Кардиган Еднобојна Личност Тенок Копче Секојдневен Обичен Машки Џемпер. Големина Табела : Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Должина : 74см/29.13" Ракав : 56см/22.05"Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Должина : 75см/29.53" Ракав : 57см/22.44"големина : Л Големина : Големи Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 112cm/44.09" должина : 76cm/29.92" ракав : 58cm/22.83"големина : xl Големина : X-Големи Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67" Должина : 77cm/30.31" Ракав : 59cm/23.23"големина : Xxl Големина : Xx-ГОЛЕМИ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 биста : 120cm/47.24" должина : 78cm/30.71" ракав : 60cm/23.62"Големина : Xxxl ГОЛЕМИНА : XXX-ГОЛЕМИ сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 124cm/48.82" должина : 79cm/31.10" ракав : 61см/24.02". Точка Специфики Сезона : Пролет Лето Winter Зима. Пол : Жени . Материјал : Полиестер/памук. Декорација : Никој. Должина на фустан : како што е прикажано. Должина на ракавот : како што е прикажано. Јака : Кружен Врат. Тип На Шема : Чипка. Стил : Мода, Каузална. Тежина : 370~400гр(М-ХХЛ). Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилски и мода ве прават попривлечни. 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Пакетот вклучува џемпер ОД 1 ПАРЧЕ.

Детални спецификации

Додатоци на производи