• Свеж
Џиколилили Усб Комарец Убивајќи Домаќинство Против Комарци Внатрешен Комарец Убивајќи Домашни Резерви на Клиренс

Џиколилили Усб Комарец Убивајќи Домаќинство Против Комарци Внатрешен Комарец Убивајќи Домашни Резерви на Клиренс

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Пренослив LED USB Надворешна Внатрешна Светилка ЗА Комарци ПРЕДВОДЕНА Од Домашен Електричен Удар Од Типот На Тивка Светлина Што Одбива Комарци : [светлосен бран За конверзија На Фреквенција за заробување комарци] користејќи интелигентен физички светлосен бран, конверзија на фреквенција за различни роеви комарци, сите машки и женски комарци ќе бидат убиени[заробување Комарци Со Светлосен бран] со помош на навиката за фототакса на комарецот Бранова ДОЛЖИНА 395нм Мониста За Светилки се Користат За Да Се Постигне 360° Индукција На Научно Апсење Без Ќорсокаци[Посебен Дизајн] долната кутија За складирање Комарци прифаќа посебен дизајн, а комарецот може да се извади со ротирање на капакот, што е погодно за инсталација и чистење. [Режим на ноќно светло] Спиењето Не Е оваа машина не користи никакви хемикалии или пестициди, без бучава, ултра тивка, многу погодна за семејства со деца или бремени жени. Погоден за внатрешна употреба, овој електронски е еден од најдобрите на пазарот. Идеален за спална соба, дневна соба, кујна, канцеларија, хотел или кое било место во затворен простор. Спецификации : Име : физичка светилка за убивање комарци : 5wowerpowerty : 5v=1ainterface : USBMaterial : Asssize : 17, 5x12x12cm Содржина На Пакетот : 1 x Светилка За Убивање Комарци Usb Комарец Убивање Домаќинство Комарец Отвратителен Затворен Комарец Инсекти Убивање. Домашни Материјали на Дозвола. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Уникатна Конструкција : ве прави поудобно додека ја користите и поминувате помалку време правејќи го она што треба да го направите!. Услуги На клиентите : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговориме за 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бејзбол Капа Сонце Дишење Памучна Опашка Капа За Глава Спортска Облека На Отворено Со Прилагодливо Затворање На Грбот За Неуредни

Опис : Материјал : Памук Стил : Бејзбол Капа Големина : Една Големина Боја : Црна,Сива,Сина,Повеќебојна,Цр�

DEN 207.84