• Свеж
Пуавкоер Мода Лабави Панталони Обични Улични Панталони Во Метална Боја За Жени Џогирање Панталони За Жени Женски Панталони Секојдневен

Пуавкоер Мода Лабави Панталони Обични Улични Панталони Во Метална Боја За Жени Џогирање Панталони За Жени Женски Панталони Секојдневен

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Модни Лабави Панталони Обични Улични Панталони Во Метална Боја за Жени. Материјал : кожа. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 270гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 64-74см/25,20-29,13" : 100см/39,37" Должина : 99см/38,98"Големина : М Половината : 68-78см/26,77-30,71" : 104см/40,94" Должина : 100см/39,37"Големина : Л Половината : 72-82см/28,35-32.28" : 108см/42.52" должина : 101см/39.76"големина : xl половината : 76-86см/29.92-33.86" : 112см/44.09" должина : 102см/40.16"големина : xxl половината : 80-90см/31.50-35.43" : 116см/45,67" должина : 103см/40,55" материјал : , лесен и мек, пријателски за кожата,дише за Носење За Пролет и лето и fall. Затворање На Врвка. €Уникатен Дизајн Q : Овие Стилски Палацо Панталони За Жени Имаат Моден Дизајн На Широки Панталони За Нозе, Обични Панталони Со Широко Вклопување Со Растеглив Чаден Појас, Лесни за Влечење, Панталони со Два Странични Џебови, Овие Панталони Со Широки нозе За Жени Се Супер Тенки за Вашето Секојдневно Носење. Пакетот Вклучува : 1* Стегнати Долни Панталони За Жени. Доколку Е Потребно, Измијте Го Одделно Од Облека Со Цврста Или Светла Боја За Да Избегнете Избледување И Боење. Немој.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мали Девојки Се Облекуваат Летен Моден Фустан Принцеза Фустан Секојдневен Фустан Туту Мрежесто Здолниште Надворешна облека облека

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не конта

DEN 0.67