• Свеж
Женска Антигва Црна Чикаго Блекхокс Тим Победа Целосна Поштенски Дуксер

Женска Антигва Црна Чикаго Блекхокс Тим Победа Целосна Поштенски Дуксер

DEN 1247.84

Од стока
Во магацинот

Оваа Победа На Чикаго Блекхокс Целосниот Дуксер Со Патент ќе ве стопли дури и кога температурите ќе почнат да се ладат. Оваа стилска опција за надворешна облека Од Антигва има качулка со врвки и џеб од предната торбичка за да ги држите главата и рацете подалеку од ветрот. Со везена графика На Чикаго Блекхокс, проверете дали никогаш не сте принудени да избирате помеѓу вашата удобност или вашата фандом во брзите игри. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење. Официјално лиценциран. Со качулка. Увезени. Долг ракав. Бренд : Антигва. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Целосно затворање со патент. Предна торбичка џеб. Материјал : 52% Памук/48% Полиестер. Качулка со врвки за влечење. Везена графика.

Детални спецификации

Додатоци на производи