• Свеж
Bzdaisy Ранец СО USB Полнење И Компјутерска Заштита-Natsume Книга На Пријатели Тема Унисе за деца Тинејџерски

Bzdaisy Ранец СО USB Полнење И Компјутерска Заштита-Natsume Книга На Пријатели Тема Унисе за деца Тинејџерски

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина. Одделот за лаптоп во ранецот може да собере лаптоп од 15,6 инчи. USB порта за полнење : Надворешна USB порта за полнење, погодно за полнење на телефонот без отворање на ранецот. Внатре-поврзете ја сопствената банка за напојување, надвор-поврзете ГО ВАШИОТ USB кабел. Приклучок за слушалки : можете да ја слушате вашата омилена музика во движење без раце. Специјално дизајниран за љубителите на аниме. Тоа е одличен подарок за пријателите и децата. Унисекс, за Тинејџер возбудете го вашето дете за училиште со Нашиот ранец За Пријатели На Нацуме Со голем капацитет. Совршен за патување, спортови на отворено и држење лаптопи. Модерен и забавен!. Возбудете ги вашите деца со ранецот На Нашата симпатична Книга На Пријатели На Нацум! Совршен за училиште или излети. Издржлив, стилски и достапен. Нарачај сега!. Книгата На Пријатели На нацуме училишна чанта, аниме училишна торба, училишен ранец со USB полнење, 15-инчен ранец за лаптоп, ранец со двојни странични џебови. ранец за украсување синџири, училишна торба со компјутерска заштита, популарна училишна чанта со Тема Книга На Пријатели На Нацуме, трендовска училишна чанта со аниме шема, стилски ранец за ученици, кул училишна чанта за деца, задолжителна училишна чанта за обожавателите На Книгата Пријатели На Нацуме, уникатна училишна чанта Со Јапонски дизајн на анимација. Големина : 17,72" х 12,60" х 5,91 " ве Молиме изберете ја шемата што ви се допаѓа и додајте ја во количката.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Слатко Дете Ранец Диносаурус Училишна Торба За Момчиња Девојчиња, Детска Градинка Цртан Филм Торба Предучилишна Расадник Патување

Карактеристики : 1 Најчесто се направени од висококвалитетен водоотпорен оксфорд, издржлив за употреба

DEN 175.84