• Свеж
Треска Анти-Лизгање Мијалник И Фен Врвот Капаци, Фрижидер Прашина Покритие, Машина За Перење Горниот Капак Предниот Товар, Со Кеси За Складирање

Треска Анти-Лизгање Мијалник И Фен Врвот Капаци, Фрижидер Прашина Покритие, Машина За Перење Горниот Капак Предниот Товар, Со

DEN 191.68

Од стока
Во магацинот

краток опис не е достапен 1.Материјал од памучна ткаенина, нослив и издржлив. 2.Двостраните џебови се дизајнирани да складираат некои остатоци. 3.Лесно за чистење, само измијте со вода и исушете. 4.It лесен е за употреба и се става директно на машината за перење. 5.Широк спектар на употреба, фрижидер, машина за перење може да се користи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Транспарентни Налепници За Налепници Од Злобно Симпатични Премиум Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток За Лаптоп

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

DEN 151.84