• Свеж
Snoarin Плус Големина Женски Летни Врвови Секојдневен Врат На Екипажот Без Ракави Цврста Блуза Пуловер Резервоари Кошула Лабава Плажа Туника Блузи Кошули На Дозвола

Snoarin Плус Големина Женски Летни Врвови Секојдневен Врат На Екипажот Без Ракави Цврста Блуза Пуловер Резервоари Кошула Лабава

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Жените Обичните Ракави Екипажот Солидна Блуза Пуловер Резервоарот Блузи Кошула Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Информации за производот : Сезона : Пролет, Пад : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Секојдневен,Сексислав должина : Јака Без Ракави : Должина На Екипажот : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Линијата што добивате : 1xwomenени Топ-Големина Табела : Големина : S Големина. : Мали САД : 4 САД : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Должина : 70см/27.56" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 САД : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Должина : 71.5 см/28.15" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 САД : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Должина : 73см/28.74" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 САД : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Должина : 75см/29.53" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 САД : 16 ЕУ : 42 Биста : 128см/50.39 "Должина : 77см/30.31". Материјал : овие врвови од туника се изработени од висококвалитетен материјал, ткаенината е многу мека и лесна, носењето ќе ви донесе удобност во текот на целиот ден. Прилики : ова лето врвовите за жени се совршени за јога, шопинг, секојдневен Живот, Шопинг, Плажа, Одмор, Работна Канцеларија, Состаноци,Спорт итн. Натпревар : ова лето врвовите 2023 можат совршено да се совпаднат Со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Јога Панталони / Секојдневни Панталони / Ѓердани / Сандали / Итн. Големина : Пред да платите за вашата нарачка,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тајсу Жени Моден Резервоар Блузи Цветни Печатење Пред Вратоврска Елеци Лето Тенок Одговара Ракави Исечени Врвови Улична Облека,

Женски Модни Резервоари Врвови Цветни Принтови Предни Елеци За Врзување Лето Тенок Фит Исечени Врвови �

DEN 167.84