• Свеж
Дете Бебе Девојка Повик Fall Зима Облека Долги Ракави Цветни Дуксер Блузи Еластична Половината Панталони Со Џеб

Дете Бебе Девојка Повик Fall Зима Облека Долги Ракави Цветни Дуксер Блузи Еластична Половината Панталони Со Џеб

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Дете Девојка Падне Облека Долг Ракав Графички Дуксер + Панталони Постави Бебе Зимска Облека. Карактеристики : . Совршено како пролет fall зима секојдневно носење. Препорачано рачно/машинско перење одделно, закачете суво и не избелувајте. За најпрецизно вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето. . Големина(см)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t30t Bust : t52пресврт : t38 Tpants Должина : t38t Советува Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t32t Bust : t54пресврт : t40 Tpants Должина : t40t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t34t Bust : t56пресврт : t42 Tpants Должина : t42t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t36t Bust : t58пресврт : t44 Tpants Должина : t44t Советува Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t38t Bust : t60пресврт : t46 Tpants Должина : t46t Советува Возраст : t2-3 Години. Големина (инч)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t11, 81 t Bust : t20, 47 пресврт : t14, 96 Tpants Должина : t14 ,96 t Советува Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t12, 60 t Bust : t21, 26 пресврт : t15, 75 Tpants Должина : t15, 75 t Советува Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t22, 05 пресврт : t16, 54 Tpants Должина : t16, 54 t Советува Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t22. 83 пресврт : t17. 32 Tpants Должина : t17. 32 t Советува Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t23. 62 пресврт : t18. 11 Tpants Должина : t18. 11 t Советува Возраст : t2-3 Години. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Каки. Пол : За Девојки. Стил : Слатка, Секојдневен. Соодветни сезони : Пролет, Fall, Зима. Применлива пригода : Во Затворени Простории на Отворено. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна мешавина. Мека и дише. Облека за одмор на девојчиња, облека за новороденчиња, удобна и топла за носење. Карактеристика : бебе девојка топла облека : Графички, лабава одговара. Дуксер : Долг ракав, тркалезен врат. Панталони : Еластичен појас, странични џебови, вратоврска јазол напред. Дизајн : девојки дводелни облеки, слатки и шик, ја прават вашата мала принцеза да изгледа пошармантно и преслатко, издвојувајќи се дури и во толпата. Подарок : облека за новороденчиња. Тоа е одличен подарок за вашата ќерка, внука или пријатели кои имаат бебе, се грижиме дека ќе ја сакаат оваа облека за девојчиња. Прилика : облека На Мало девојче, погодна за секојдневно носење, свадба, празнични настани, ден на семејството, фотосесии, играње надвор, забава, спиење итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Држач За Воздушни Постројки Четириаголна Висечка Решетка Тиландсија За Декор На Просторијата Решетка Тиландсија, Држач За Воздушни

Карактеристики : 1 Усвојува технологија на галванизиран алуминиум оксид, брза боја, отпорна на корозија

DEN 319.20

Ноќта На вештерките Страшно ПВЦ 3Д Лилјаци Ѕидни Налепници САМОСТОЈНИ Материјали За Забава За Ноќта На Вештерките Украсни Застрашувачки

Куршум поени : 1 Количина : 24 парчиња дебел пвц водоотпорен материјал 3д налепници за лилјаци, 4 големини �

DEN 0.67

Xbo Еден Аудио Мултипликатор Стерео Засилувач На Звук, Контролер Рачка За Подобрување На Звукот Стерео Слушалки Адаптер Слушалки

Опис : [Приклучок За Слушалки] Погоден За контролер со приклучок за слушалки, лесен за инсталирање, прикл

DEN 239.52