• Свеж
Longикмарн Женски Долг Фустан За Тело Без Ракави Длабок В Врат Чипка Крпеница Резервоар Фустан Летен Партиски Фустан

Longикмарн Женски Долг Фустан За Тело Без Ракави Длабок В Врат Чипка Крпеница Резервоар Фустан Летен Партиски Фустан

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Женски Долг Фустан За Тело Без Ракави Длабок V Врат Чипка Крпеница Резервоар Фустан Летен Партиски Фустан. Карактеристики : . Овој основен долг фустан е задолжителна пригода!. Рачно / машинско перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Ве молиме љубезно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ подолу пред да нарачате. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t55, 51 t Bust : t33, 86 пресврт : t27, 56 t колк : t37, 80 . Mt Length : t55. 91 t Bust : t35. 43 пресврт : t29. 13 t колк : t39. 37 . Lt Length : t56. 30 t Bust : t37. 01 пресврт : t30. 71 t колк : t40. 94 . Спецификација : . Материјал : 95%Полиестер + 5%Спандекс. Боја : Мулти-боја. Пол : За Жените. Стил : Елегантен. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : фустанот за ноќно излегување е изработен од висококвалитетен 95%полиестер + 5%спандекс. Мека и дише и пријателска за кожата. Резервоар фустан, удобен за носење. Карактеристика : фустан со резервоар : без Ракави, длабок v врат, крпеница од тантела, тенок фит, должина на глуждот, затворање со патент, лесен за ставање и полетување. Летен миди фустан, шик и елегантен стил. Дизајн : долг фустан со боди, со класична боја, ласкаво ја прегрнува кривата на вашето тело, апсолутно шармантен и елегантен. Ќе добиете тони комплименти во овој коктел фустан. Натпревар : фустан За Забави за жени, вечерна тоалета, добро се совпаѓа со ѓердан со изјава, обетки, сандали, чанти, рамни чевли, сандали или високи потпетици за да се создаде разновиден изглед. Повод : женски фустани без ракави, тесни фустани, погодни за многу прилики, како што се крстарење, забава, плажа, клуб, состаноци, коктел, свадба, шопинг, вечера, концерт итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Спагети каиш фустани за фустани без ракави летни секси фустани без бекап фустани жени печати едно-линијата на вратот без плетенка

Што ги прави нашите производи уникатни? Ние секогаш обрнуваме внимание на најновиот моден тренд и реалн

DEN 1.67

Зодгу Крпеница Печати Линија Фустан Џеб Без Ракави Тенок Плисиран Секојдневен Врат На Екипажот Пижами За Жени Модни Дами Фустани

Зодгу Крпеница Печати Линија Фустан Џеб Без Ракави Тенок Плисиран Секојдневен Врат На Екипажот Пижами �

DEN 526.08

Женски Фустани Секојдневен Шарени Печатени О-Вратот Долг Ракав Џемпер Виножито Шарени Лабава Капчиња Шарени Шупливи Надвор Мини

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Рамо : 49см / 19,29" Ракав : 53см / 20,87" Должина : 80см / 31,50" Големина : М Биста : 100см / 39,37

DEN 383.84