• Свеж
Да Графички Маици За Жени Вратот На Екипажот Летен Трендовски Ден На Независноста Краток Ракав Срце Печатење Обичен Бел XXL

Да Графички Маици За Жени Вратот На Екипажот Летен Трендовски Ден На Независноста Краток Ракав Срце Печатење Обичен Бел XXL

DEN 287.68

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Лежерен Лабав Независен Ден Печатен Тркалезен Врат Женски Врвни Кратки Ракави Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатена,Секојдневна Маица,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Кружен Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи Табела : Големина : Големина И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96cm/37.80 "t Ракав : 17.5 cm/6.89 "t Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 63cm/24.80" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "т Ракав : 18см/7.09 "т Рамо : 45см/17.72 "Должина : 65см/25.59". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "t Ракав : 18.5 cm/7.28 "Рамо : 46cm/18.11 " Должина : 67cm/26.38". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 19см/7.48" Рамо : 47см/18.50 "Должина : 69см/27.17". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 48cm/18.90 "Должина : 71cm/27.95". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 49cm/19.29" Должина : 73cm/28.74" Препорачана големина : ви предлагаме да изберете според препорачаната големина,доколку не е во препорачаниот опсег, за да не влијаете на вашето шопинг искуство, предлагаме Да не ги купувате овие производи,пред да ја поставите вашата нарачка, ве молиме само изберете ГОЛЕМИНА ШТО НАЈМНОГУ ВИ Одговара ВО ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ!!!. Ве молиме дозволете 1-2 см се разликуваат поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резолуција на компјутерската слика и поставките на мониторот. Прилики : Дневно / Работа / Канцеларија / Коктел / ноќно излегување / Клуб / Забава / Датум / Специјални прилики / божиќна забава / Роденден. Забелешка : со цел да бидете сигурни дека нашата ставка може да ви одговара добро, ве молиме погледнете ги подеталните информации за големината пред нарачката. Фала!.

Детални спецификации

Додатоци на производи