• Свеж
Тохуу Перница За Возачко Седиште Нелизгачко Зимско Седиште За Автомобил Перничиња За Автомобили Со Предна Перница Перница За Перница За Домашна Канцеларија Употр

Тохуу Перница За Возачко Седиште Нелизгачко Зимско Седиште За Автомобил Перничиња За Автомобили Со Предна Перница Перница За

DEN 439.84

Од стока
Во магацинот

Опис : капакот на седиштето на автомобилот е изработен од јагнешко руно, кое лесно се чисти, издржливо и дише. Применливо за сите сезони. Одржувањето на колковите удобно помага да се ослободите од стресот на колковите и бутовите од долгите погони.Спецификација : Име : Автомобилско Седиште Перница : Предна подлога (Околу 47*47см/18,50*18,50 инчи)Перница (околу 68*44см/26,77*17,32 инчи)Перница (околу 22*25см/8,66*9,84 инчи)Список За Пакување : 1*Предна подлога1*Перниче1*Забелешка За Перница : поради рачно мерење, постои толеранција Во Големината На Производот.Поради светлосните ефекти и аглите На Камерата, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете. ● Издржлив Материјал ●одржувањето на колковите удобно помага да се ослободите од стресот на колковите и бутовите од долгите погони. Перницата За возачко Седиште е изработена од јагнешко руно, лесна е за чистење, издржлива и дише и применлива за сите сезони. ● Еластичен Сунѓер ● полнењето е сунѓер, со силна еластичност. Автоматското Перниче за Седиштата може да го ублажи заморот и стресот и ефикасно да спречи паѓање на перницата на седиштето од возачкото седиште. ● Лесно Ракување ●само 2 метални куки под седиштето, прицврстете ги 2-те клипови на седиштето назад и прицврстете ги токите на задниот капак и капакот на потпирачот за глава. Перницата на Седиштето е инсталирана во само 3 чекори. ●Широка Компатибилност Е Компатибилна Со возила со отстранливи потпирачи за глава и воздушни перничиња, но Перницата За Седишта За Автомобили не е компатибилна со возила со вградени безбедносни ремени, неотстранливи потпирачи за глава и големи камиони итн. Вклучува предна перница, перница и перница. ● Предупреди Подарок +Перница За Автомобил е совршена како подарок за вашата сакана, покажете ја вашата загриженост давајќи топли, внимателни подароци За Време На Божиќ или кога зимата е студена и ви обезбедува најудобно корисничко искуство во сите сезони.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Колекцијата Ступел Домашен Декор Холидеј Ретро Го Инспирираше Божиќ Фа Ла Лама Со Шамија Преголеми Испружени Платно Ѕид Уметност,

Забавувајте се оваа празнична сезона Со Ступел Колекција На Домашен Декор Празник Ретро Инспириран Бож

DEN 383.84