• Свеж
Сонце Женска Мода Без Ракави Течен Тркач Тренингот Јога Резервоарот Врвот Јаглен Сива 2X-Голем

Сонце Женска Мода Без Ракави Течен Тркач Тренингот Јога Резервоарот Врвот Јаглен Сива 2X-Голем

DEN 175.68

Од стока
Во магацинот

Приказната не треба да станува збор дека сте прекрасен сончев зрак. Оставете ја вашата личност да ја осветли просторијата кога го носите овој симпатичен врв што го покажува вашиот светол и весел став.НИЗА РЕЗЕРВОАРОТ ПРИКАЗНИ МОЖЕТЕ ДА НОСИТЕ ®ние нудиме најудобни врвови со приказна зад секој дизајн. Нашата приказна се враќа во коренот на секојдневното носење со фокус на вклопување и посветеност на квалитетот. Печатени на нашиот најстилски течен резервоар за тркачи. Стил без напор со овој супер удобен врв. Оваа маичка можете да ја обложите со речиси секоја облека за секојдневно дневно излегување или ноќен настан.Дизајниран и Печатен во САД.Премиум Изработени Резервоари ние го дизајнираме составот на секое плетено за да се осигураме дека вклопувањето и чувството е најдоброто што некогаш сте го носеле.Вашата Приказна Започнува Тука Секој дизајн е направен во куќа со приказна за раскажување.Без разлика дали е тоа да се најде совршена маичка за да се претстави кој сте или да се најде совршен подарок за тој посебен некого. Сигурно ќе го најдете она што го барате во нашата постава на уникатни дизајни.Која е вашата приказна? Пенкалото е во ваши раце, а остатокот е сеуште непишан. СТИЛ : задолжително удобно и ТЕЧНО ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ, СУПЕР МЕКА мешавина од полиестер/вискоза со ДЕКОЛТЕ СО ЛАЖИЧКА, без РАКАВИ. ГОЛЕМИНА и ВКЛОПУВАЊЕ : Брук носи медиум со големина во Јаглен. Нејзините мерења се Високи 5'6", Половината 24, БИСТАТА 32Б и Колковите 32. АКО сте помеѓу големини, ВЕ МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. [ЗАБЕЛЕШКА : ГЕНЕРИЧКАТА табела со големина на АМАЗОН погоре се разликува од оваа ставка.] ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ВО ГАЛЕРИЈАТА СО СЛИКИ. ПРИКАЗНА : На Конец Резервоарот, ние веруваме во споделување на големи приказни и богатство убави спомени. Најдете ЈА ВАШАТА ПРИКАЗНА овде и споделете ја со СВЕТОТ. - "Приказни Што Можете Да Ги Носите.".

Детални спецификации

Додатоци на производи