• Свеж
Ханас Модни Чорапи Дами Жени Висок Половината Искинати Тексас Потресени Молив Мини Жан Здолниште Црна Л

Ханас Модни Чорапи Дами Жени Висок Половината Искинати Тексас Потресени Молив Мини Жан Здолниште Црна Л

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С Половината : 67см/26.4" Колкови : 92см/36.2" Должина : 56см/22.0" Големина : М Половината : 72см/28.4" Колковите : 97см/38.2" Должина : 56.5 см/22.2" Големина : Л Половината : 77см/30.3" Колковите : 102см/40.2" Должина : 57см/22.4" големина : xl половината : 82см/32.3" колковите : 107см/42.1" Должина : 57.5 см/22.6" големина : Xxl половината : 87см/34.3" колковите : 112см/44.1" Должина : 58см/22.8" Дами жени висок половината искинати тексас потресени молив мини Карактеристики На Жан Здолниште : изработен Е од висококвалитетни тексас материјали, издржлив за секојдневно носење,секси дизајн На колковите На чантата. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Мешавина Од Памук, Тип На Тексас Шема : Цврст Стил : секси должина На Ткаенина : Редовна Декорација : Не Одговара : одговара на дебелината на големината : Стандардно Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женско здолниште Висококвалитетна ткаенина, Меки и мазни чувства, пријателски за кожата, одолејте се на брчки, удобно вклопување. Погоден за целата година наоколу! Совршено совпаѓање со потпетици во топли денови или совпаѓање со чизми во студено време. Може да се носи во секоја формална и неформална пригода : Запознавање, училиште, работа, црква, патување, секојдневно носење. Здолништата за жени имаат еластичен еластичен појас, лесно се сместуваат и не се затегнати околу половината што ве прави поудобни. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, можете да ја видите табелата со големини на сликите и описот, благодарам.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вендинид костим за капење жени жени лето секси секси печатење за пливање за капење сијамски костим за капење бикини сет портокалово

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

DEN 271.84

Без ракави врвови за жени резервоарот на врвовите на резервоарот жени обични екипаж без ракави лабаво вклопување на резервоарот

Полиестерско влакно, изработено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна Ако сте заинтересира

DEN 1.33