• Свеж
Дијаметар Прилагодливи Една Драперија Завеса Прачка, До, Ренесансата

Дијаметар Прилагодливи Една Драперија Завеса Прачка, До, Ренесансата

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Комплетот прачки вклучува 1 прачка, 1 сет од две завршни работи и загради во ренесансна завршница.Прилагодливата шипка за завеси мери 1" дијаметар и доаѓа со украсни полиресински завршетоци. Финалето е со дијаметар од 4" долго и 2 1/4". Прачката се протега од 84 " до 120".Достапно во 4 завршетоци : Ренесанса Изгорена позлатена француска Бела И Куќа.Хардвер за монтирање вклучен за лесна инсталација.Прилагодливи загради мерка 5 "до 6 3/4" долго, 4 1/2 " до центарот на заградата чаша; 1 3/4" ѕид монтирање распон. 2 загради вклучени со 28"-48"; 3 загради вклучени со 48"-84" и 84"-120" должини. Дијаметар Прилагодливи Една Драперија Завеса Прачка, 84 - Инчен До 120-Инчен, Ренесансата.

Детални спецификации

Додатоци на производи