• Свеж
Пајл Деца Кардиган Еднобоен Пуфер Капут Со Качулка Јакни Надолу Дебела Надворешна Облека Црна

Пајл Деца Кардиган Еднобоен Пуфер Капут Со Качулка Јакни Надолу Дебела Надворешна Облека Црна

DEN 906.72

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Деца Момчиња Со Качулка Патент До Пуфер Јакна Fall Зима Пуфер Палто, Долги Ракави Надолу, Пуфер Кардиган Јакни Тип На Шема : Цврста Боја : Црвена, Розова Црвена, Портокалова, Црна, Шарена Сина, Кралска Сина Боја : 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см, 160 См(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Вратот Со Качулка : Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Надворешна облека со долг ракав, направете го вашето бебе симпатично и симпатично, топли пуфер јакни за вашиот син.2. Овој дебел капут од пуфер јакна со качулка изработен од одличен материјал, мек, удобен и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателски настроен кон кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден итн.Содржина на пакетот : 1 х Момчиња Со Качулка Пуфер Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Момчиња Топла Пуфер Јакна, Пуфер Палто Со Качулка Со Долги Ракави,Дебела Долна Облека Со Качулка. Материјал-100% Полиестер. Супер Меки, Удобни И Топли Јакни За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашите Деца. Дизајн-Долг Ракав, Врат Со Качулка, Патент, Лесен За Ставање и Соблекување, Основни Едноставни Обични Детски Момчиња Со Еднобоен Пуфер Палто Мало Слатко Јакна, Мали Есенски Зимски Јакни. Повод-Детската Облека Е Одличен Подарок за Роденденот На Вашите Слатки Деца, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плажа Капри Панталони За Жени Лето Лабава Фит Права Нога Каприс Трендовски Печатење Обични Ленени Мешавини Панталони Со Џебови

Добредојдовте во БУЛ продавница, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 351.84